Nädala pilt - 5. märts: kevadehinguses ruulib "Talvemuinasjutt"

Kestab Kadrina talvise fotovõistluse publikupreemia määramine. Kokku laekus 12 autorilt 97 fotot. Hetkel on publiku lemmikuks Raili Ilvese foto "Talvemuinasjutt."  

Publiku lemmikfoto valimiseks tuleb minna valla fotoveebi leheküljele www.kadrina.ee/pildid, kus asuvad nii fotovõistluse üksikpiltide kui seeriate galeriid. Kokku on fotosid vaadatud enam kui 2000 korda.

Pilte suurelt vaadates avaneb iga fotoga lehekülje paremal all nurgas sektsioon „add comments/ lisa kommentaarid.“ Sinna tulebki kirjutada hindaja nimi ning see, miks hinnatav pilt meeldis. Pilt, mis saab kõige enam positiivseid kommentaare ongi publikuauhinna võitja.

Nagu lubatud toimuvad valla fotovõistlused läbi aasta. Seega on huvilistel võimalik hakata tegema Kadrina kevadise fotovõitluse tarbeks jäädvustusi, mida saab ära saata kuni 31. maini. Täpsem võistlusjuhend saabub peagi.

Fotovõistluse töid kasutatakse nii vakka trükiste, vallalehe ja vallaveebi illustreerimiseks. 2014/2015 aasta fotovõistluse parimaid jäädvustusi on kavas kasutada valla 2016. aasta kalendris.

Kadrina kogukond Facebookis

Liitu Kadrina Facebook'i grupiga Liitu Kadrina grupiga Facebookis 

   Värsked postitused:

_____________________________________________________________________

______________________________________________________________________