Tähtsad pildid - meenutusi lasteaia emakeelepäevast

Emakeelepäeval korraldas Kadrina lasteaed Sipsik koostöös lastevanemate ja hoolekoguga heategevusliku teatripäeva, mille tulust toetatakse laste tantsupeole minekut. 

Heategevusüritusel koguti teatripiletite ja kavade müügist, kohvikutuludest ja näomaalingutest kokku 685 eurot.

Selle tuluga soetatakse lasteaiale rahvuslikud riided, millega osaletakse Haapsalus laste tantsupeol.

Emakeelepäeva galerii on nähtav siin.

 

 

 

 

 

Tähtis pilt - 27. märts: suurõppus Siil jõuab mais Kadrina valda

„Kaitsevägi korraldab tänavu mais kõigi aegade suurima õppuse. Kaitsevägi korraldab sel kevadel 4.–15. maini üle Eesti läbi aastate suurima õppuse Siil, mis toimub iga-aastase õppuse Kevadtorm asemel ning millest võtab osa enam kui 13 000 inimest,“ nii seisab Kaitseväe Peastaabist valdadele teavitusmaterjalis, mida saab pikemalt lugeda siit.

„Kui varasmatel aastatel on korraldatud õppus Kevadtorm, mis hõlmas teatud Eesti piirkonda, siis sel aastal korraldatava õppuse Siili teebki eriliseks see, et õppus toimub üle Eesti ja hõlmab kogu Eest territooriumi ning korraldatakse esmakordselt nii suures mahus.

Et kaitseväelased ja kaitseväe sõidukid Kadrina valda sattuvad on üsna tõenäoline, kuna Kadrina vald asub vahetult Tapa linna lähedal, kus paikneb 1. Jalaväebrigaad, siis kindlasti võivad kohalikud elanikud õppuse ajal Kadrina valla teedel näha kaitseväe sõidukite ja kaitseväelaste liikumist,“ täiendab peastaabi strateegilise kommunikatsiooni osakonnas töötav leitnant Eero Salmann.


 

Kadrina kogukond Facebookis

Liitu Kadrina Facebook'i grupiga Liitu Kadrina grupiga Facebookis 

   Värsked postitused:

_____________________________________________________________________

______________________________________________________________________