Video: 350 000 inimest on näinud Kadrina kiikingut

Maakonnaleht Virumaa Teataja pühendab 29. juulil pika artikli Kadrina vallavolikogu liikmele, üliõpilasele ja ettevõtjale Rait Karusele (26). Põhjuseks noore mehe enneolematu ja uskumatu edu kiikingu reklaamimisel interneti Youtube keskkonnas. Tänaseks on tema poolt Kadrinas ülesvõetud videoklippi vaadatud enam kui 350 000 korda. Kunagi varem pole ükski Kadrinaga seotud salvestis sellist rahvusvahelist edu pälvinud.

 

  

 

Kuula ja vaata: Briti kitarrist salvestas Kadrina kirikus video

Briti kitarrist Jason Carter, kes on andnud kontserte rohkem kui 90 riigis ja salvestanud 16 albumit teeb nüüd kuulsaks Kadrina kirikut. Nimelt salvestas ta oma uut, septembris ilmuvat heliplaati tutvustava video just nimelt Kadrinas.

Kadrina kirikuõpetaja Meelis - Lauri Erikson selgitas, et Kadrina leerimaja pakkus Carterile juunis Rakveres toimunud kontserdi järel majutust. „Talle hakkas siin nii meeldima, et ta jäi kolmeks päevaks. Sel ajal ta filmiski kirikus video „The colour of silence / Vaikuse värv“, kus mängib oma kannelkitarril,“ lisas Erikson. Carter on inglane, elab Lõuna-Prantsusmaal Provence´is. Ta lubas kindlasti Kadrinasse tagasi tulla ja ands kirikus kontserdi.

Carter teeb koostööd muusikutega erinevatest kultuuridest. Tema viimased projektid on olnud kontserdid koos Huong Thanhi (Vietnam), Araabia Ühendemiraatide ja Kuveidi muusikute, Novosibirski filharmooniaorkestri ja Praha filharmooniaorkestriga ning Ühendkuningriigi laulja ning muusikakirjutaja Verity Smithˋiga
 

 

 

Kadrina Keskkool saab ajaloolise, valge kuue

Algasid Kadrina Keskkooli A korpuse fassaaditööd.

"Tööde lõppedes saab Kadrina Keskkool tagasi oma ajaloolise ilme ja valge seinavärvi," selgitas direktor Arvo Pani. 

Seinte parandamise ja värvimise järel võetakse ette ka vundamendi hüdroisolatsioon, et takistada niiskuse majja tungimist.

 

 

 

 

 

 

Kadrina kogukond Facebookis

Liitu Kadrina Facebook'i grupiga Liitu Kadrina grupiga Facebookis 

   Värsked postitused:

___________________________________________________________

____________________________________________________________