KOERTE JA KASSIDE TASUTA VAKTSINEERIMINE MARUTAUDI VASTU 13. DETSEMBRIL 2017

08.12.2017

KOERTE JA KASSIDE TASUTA VAKTSINEERIMINE MARUTAUDI VASTU 13. DETSEMBRIL 2017

 • 10.00-12.00 Viru tn. 14, Kadrinas (Kadrina Rahvamajas)

 • 13.00-14.00 Vandu tee 2, Huljal (Reeda Poe juures)

 • 17.00-18.00 Viru tn. 14, Kadrinas (Kadrina Rahvamajas)

Võimalik lasta loomi vaktsineerida ka kompleksvaktsiiniga (tasuline).

Info: tel. 513 7662, Vilve Ala-Paal, volitatud veterinaararst


 

KESKKOOLI JÕULUKONTSERT

08.12.2017

 

Kossumehed mälestavad turniiriga Jürgen Ringmetsa

08.12.2017

15.-16. detsembril toimub Kadrina Spordikeskuses Hulja meeskonna endise palluri Jürgen Ringmetsa mälestuseks korvpalliturniir.

Tänavusel turniiril osalevad Ekonet Eesti (endine Hulja), Kadrina Noored Karud, RSK Tarvas Noored ning võistkond Jürgeni Sõbrad.

Mälestusturniiri poolfinaalides kohtuvad reedel, 15. detsembril kell 18 Ekonet Eesti – Jürgeni Sõbrad ja kell 20 Kadrina Noored Karud – RSK Tarvas Noored. Pronksimatš on kavas laupäeval, 16. detsembril kell 10 ning finaal kell 12.

Neljandat aastat peetava jõuproovi senised esikohad on saavutanud Virumaa Pallimängude Kool (2014) ja kahel viimasel aastal Kadrina Karud.


 

RÕÕMUSÕNUM SPORDIKESKUSEST: väike bassein on taas lahti!

07.12.2017

Spordikeskuse väike bassein on taas külastajatele avatud.

Meil on väga hea meel teatada, et pärast meie väikese basseini vee täielikku väljavahetamist ja basseini desinfitseerimist on bakter Pseudomonas aeruginosa taandunud ning alates tänasest, 7. detsembrist on bassein külastajatele jälle avatud.

Olete kõik oodatud meie basseinide kvaliteetsesse vette veemõnusid nautima. Loodame, et kasutate seda võimalust vägagi aktiivselt.

Ühtaegu vabandab spordikeskus kõikide ees väikese basseini sulgemisega seotud ebamugavuste pärast.

Kohtumiseni spordikeskuses!

Kalev Trumm, spordikeskuse juhtaja

 

 

VIISE JA HOLMBERG – MAAKONNA MEISTRID

06.12.2017

 • Ülevaade Lääne-Virumaa meistrivõistlustest maadluses

2. detsembril 2017 toimusid Tapal Lääne-Virumaa meistrivõistlused kreeka-rooma ja naistemaadluses. Võistlustel osales kokku 95 maadlejat enamuses Lääne-Virumaa klubidest.

SK Kadrina maadlejatest saavutasid meistritiitli Helena Victoria Viise naistemaadluse kehakaalus -42 kg ja Markus Julius Holmberg kreeka-rooma maadluse kehakaalus -67 kg.

II koha saavutas Keitlin Meribel Mägi naistemaadluse kehakaalus -36 kg. III koha saavutasid kreeka-rooma maadluses Andris Eeriksoo (-42 kg), Dmitri Pobjaržin (-44 kg) ja Jakko Raik (-87 kg).Teiste SK Kadrina maadlejate tulemised olid kreeka-rooma madluses: Tauri Laidro (-67 kg ) 4. koht, Karl Salumets (-29 kg ) ja Otto Truu (+42 kg) 5. koht.

Ivar Abner, maadlustreener


 

Noorsportlastele jagati kolmandat korda toetust

06.12.2017

Ettevõtja Kaul Augasmägi poolt ellu kutsutud Kadrina Noorsportlaste Fond jätkab valla sportlike poiste ja tüdrukute toetamist.

Viimati 4. detsembril kokku tulnud KNF-i komisjon tegi lõppeva aasta teise taotlusvooru otsused ja jagas välja kokku 2940 eurot.

Summa jaguneb 19 noore spordiharrastaja vahel. Kevadvoorus toetati 15 Kadrina noorsportlast kokku 2705 euroga ning aasta tagasi esimeses jaotusvoorus anti kaheksale taotlejale kokku 1470 eurot.

 

 

Palju õnne Soome Vabariik! Palju õnne me Soome sõbrad!

05.12.2017

Palju õnne Soome, Sul on 6. detsembril 100. sünnipäev!

Kadrina vald ja Kadrina soomelembesed sõbrad õnnitlevad nii meie sõprusvalda Janakkalat ja selle inimesi, kui kõiki me tuttavaid tublisid soomlasi siin- ja sealpool Soome lahte.

Lehvigu me Soome sõpruse auks 6. detsembril kõikjal Eesti lipud. Kõlagu me hinges me Soome 100. sünnipäeval ka meie ühise viisiga hümn:

Oi maamme, Suomi, synnyinmaa,

soi, sana kultainen!

Ei laaksoa, ei kukkulaa,

ei vettä rantaa rakkaampaa,

kuin kotimaa tää pohjoinen,

maa kallis isien!Kutsume Kadrina inimesi jõulukuu doonoripäevale

05.12.2017

Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus ootab nii uusi kui ka püsidoonoreid verd loovutama 6. detsembril kella 12.30-16.00 Kadrina Rahvamajas (Viru 14) toimuvale doonoripäevale, et kõik abivalmid ja sooja südamega Kadrina inimesed saaksid teha kauni jõulukingituse kõigile abivajajaile.

„Eesti regilaulus tähistab sõna punane hoopiski kaunist, seega punane kingitus on kaunis kingitus. Verekeskus soovib kõigile Kadrina inimestele rahulikku jõulukuud ja ootab  kõiki doonoreid tegema kaunist kingitust,“ rääkis Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskuse doonorluse arendusjuht Ülo Lomp, lisades: „Regionaalhaigla verekeskusel on tavaks teha jõulukuul ka oma headele doonoritele toredaid kingitusi, mis loositakse välja kõigi detsembris verd loovutanud ja loosis osalenud doonorite vahel. Peaauhinnaks on Tallinn-Stockholm-Tallinn kruiis neljale, aga toredaid auhindu teatritelt, muuseumitelt jt ettevõtetelt on veelgi.“
Kadrinas käisime viimati 24. mail, mil verd loovutas verd 30 doonorit ning meie verevarud täienesid ligi 14 liitri hinnalise verega. Tuginedes eelnevate aastate kogemusele ning inimeste suurele südamele, loodab Lomp, et seekord on head teha soovivaid inimesi rohkem ning verekeskuse verevarud saavad tõhusa täienduse, et me kõik saaksime rahuliku südamega pühadele ja aastalõpule vastu minna.

Doonoriks sobib terve, puhanud ja söönud ning vähemalt 50 kg kaaluv inimene vanuses 18–60 eluaastat, kes on Eesti Vabariigi kodanik või elanud Eestis elamisloa alusel üle ühe aasta. Verekeskus julgustab doonoreid verd loovutama regulaarselt, kolm-neli korda aastas. Minimaalne kahe vereloovutamise vaheline aeg peab olema 60 päeva, naistel soovituslikult 90 päeva.

Iga vereloovutus aitab vähemalt kolme patsienti. Doonorite verd kasutatakse rasketel operatsioonidel ja sünnitustel, patsientide raviks verejooksu, raske trauma, aneemia, leukeemia, vähi- ja maksahaiguste, põletuste ning paljude teiste haiguste puhul. Doonorivere toel on võimalikud ka paljud plaanilised operatsioonid, mida muidu liiga suure verekaotuse kartuses ei saaks sooritada. Eesti haiglates tehakse vereülekanne ligi 18 000 patsiendile aastas.

Lisainfot saab ka verekeskuse kodulehelt www.verekeskus.ee  ning Facebooki fännilehelt “Doonorid ja Sõbrad www.facebook.com/DoonoridjaSobrad .

 

Spordikeskus teatab: väike bassein on bakteri tõttu suletud

01.12.2017

Head spordikeskuse väikese basseini kasutajad! Tõenäoliselt teate, et spordikeskuse väikese basseini veest leiti bakter Pseudomonas aeruginosa ja et selle tõttu on bassein olnud suletud.

Kahjuks pole Terviseameti spetsialistide soovitusel veele tehtud kloorišokid ja osaline veevahetus andnud loodetud tulemusi ning bakter pole taandunud.

Vahetame nüüd täielikult välja nii basseinis kui torustikus oleva vee ja desinfitseerime bakteri elukeskkonnaks sobivad kohad. Loodame, et nimetatud tööde tulemusel bakter taandud ja me saame basseini järgmisel nädalal avada. Informeerime sellest teid täiendavalt.

Teie mõistvale suhtumisele lootes,  SA Kadrina Spordikeskus 

 


 

Vohnja rühma laskurid lõpetasid aasta üliedukalt

30.11.2017

 • Külalisõppur Gruusiast – Dea Beradze tegi samuti hea tulemuse

Kadrina üksikkompanii 7. auhinnavõistlusel cal. 22 relvadest võitis Vohnja rühma võistkond koosseisus Sander Gutmann, Vahur Saaremets, Kristjan Saaremets ja Enno Jersov, edestades vastavalt Tapa rühma ja Rakvere 2. rühma võistkondi.

Kokku osales 20 kütiklassi ja 9 laskurklassi võistlejat kaheksas võistkonnas. Võistlusel lasti 30 lasku spordipüstolist ja 3x10 lasku 22 cal. M16 relvast. Küttide seas võitis mõlemad harjutused Peeter Pops Tapa rühmast. Laskurite seas võitis spordipüstoliharjutuse Õnne- Liisi Viidas Väike- Maarja võistkonnast ja püssiharjutuse Kadrina noorte võistkonnast vahetusõpilane Gruusiast Dea Beradze. Võistluse pidulikul lõpetamisel pärjati kõiki parimaid diplomite ja mälestusesemetega.

Võitja Vohnja võistkond juba nimetatud koosseisus saavutas kaks suurepärast tulemust päev varem toimunud PPA Ida Prefektuuri 2017 .a lahtistel karikavõistlustel. Kolmandas etapis saavutasid nad kolmanda koha 14 võistkonna seas ning kogu võistluse kokkuvõttes teise koha 16 võistkonna hulgas.

Kogu karikavõistluse individuaalarvestuses jõudsid Vahur ja Kristjan Saaremets kümne parima sekka. Nende järgi olid Enno Jeršov üheteistkümnes ja Sander Gutmann kolmeteistkümnendal kohal. Teise võistkonnana osalenud Viru maleva staabi võistkond saavutas kahe etapi tulemustega kokkuvõttes kümnenda koha.

Hannes Reinomägi, teavituspealik


 

Kadrina kordas võrkpallivõitu

29.11.2017

Esmaspäeval, 27. novembril toimus vabariikliku noorte võrkpalliturniiri "Rakvere karikas" II etapp.

Minivõrkpallis U-14 vanuseklassis oli seekord osalemas 27 meeskonda. Kadrina KK I meeskond kordas oma eelmise etapi saavutust ja sai seegi kord I koha.

Meeskonnas mängisid:Sten Umerov, Andreas Uusküla, Marten Romet Rindberg ja Gregor Vool. Kadrina KK II meeskond sai 8.koha ja Kadrina KK III meeskond 22. koha.

Jaan Rummi, võrkpallitreener

 


 

LEADER infopäevad 12. ja 14. detsembril

29.11.2017

Taotlejatele, kes soovivad 2018. aastal LEADER toetusi, viiakse läbi infopäevad

12. detsembril kell 17 – Kolgaküla Rahvamajas

ja

14. detsembril kell 17 – Tapal arenduskojas. 

Ülistus ja ööpalvus Huljal

29.11.2017

Eesti Kristliku Nelipühi kiriku Hulja kogudus korraldab sel reedel 01.12.2017 ülistuse ja ööpalvuse, mis toimub aadressil Tõnismäe 18, Hulja alevikus, Kadrina vallas, Lääne- Virumaal algusega kell 19.30.

Palvetamise tulipunktid, palvetame:

 • Laupäeval, 2. detsembril kell 11–18 Kadrinas, Huljal ja mujal vallas toimuva 17. Ülemaalise Jõuluvanade Konverentsi hea käekäigu eest;

 • Samariitlase Kukkur projekti ,,Jõululaps" kordamineku eest, 

 • Kadrina uue vallavanema Marko Teiva õnnistamine ametisse,  palume üle Eestimaa kõigi uute vallavanemate, volikogu esimeeste ning volikogude liikmete eest, Eesti presidendi, Kersti Kaljulaidi, peaminister Jüri Ratase, valitsuse liikmete ja riigikogu 101 liikme eest, et jõulurahu jõuaks igasse Eestimaa valda ja igasse kodusse.

   

   

Emane kass ootab Grossi poe juures omanikku

29.11.2017

Kadrina alevikus, Viru tänaval asuva Grossi Toidukaupade kaupluse juurde on tulnud emane kass. Kui keegi tunneb oma kassi ära või teab, kelle võiks see kass kuuluda- andke teada Kadrina Vallavalitsusele telef 322 5620 või 3225600.

Kui omanikku ei selgu, viiakse reedel, 1.detsembril 2017 kass Virumaa loomade varjupaika

 asukoht: Kasarmu 3, Rakvere;

rohkem infot: http://varjupaik.ee/varjupaigad/virumaa/ ;

kontakt:  telef 5309 0510; e-post virumaa@varjupaik.ee.

 

 

Kultuuriring kutsub kontserdile

29.11.2017

 

29.11.2017 Kadrina Vallavalitsus võtab tööle lastekaitsespetsialisti

27.11.2017 Neeruti saab ... mobiilimängu

27.11.2017 Kadrina algajad maadlesid usinasti

27.11.2017 Kadrina pritsimaja sai uue kuue ja naissalga

27.11.2017 Kadrina Segakoor osaleb Janakkalas Soome 100 pidustustel

25.11.2017 SAJANDI SÜNDMUS - ligi poolsada jõuluvana Kadrinas

24.11.2017 Vohnjas algas käsitöökoolituste sari

23.11.2017 Kunstidekool ootab kontsertidele

22.11.2017 Kadrina sõber Andy Prozes – meie rahva tuttav miljonär, kelle ka „Pealtnägija“ avastas

22.11.2017 Kadrina lapsed soovisid: „Tehke Kadrinasse normaalne rannavõrkpalli väljak“

21.11.2017 Piilume Kadrina Spordikeskuse tulevikku, on see roosiline?

21.11.2017 Vallaleht ootab jõulusoove 10. detsembrini

20.11.2017 Volikogu istung kolmapäeval, 22. novembril

20.11.2017 Kadrinas vahetus vallavanem

20.11.2017 Võrgupoisid tulid Põltsamaalt hõbedaga


Arhiiv