Huvitegevuse võimalused Kadrinas 2018/2019

KADRINA RAHVAMAJA

Esmaspäev
11:00-13:00 Vöökudujate memmed (Aino Orgmets)
14:30–19:00 Muusikaring (Lea Leisson)
18:00-20:00 Pasunakoor (Kaido Järvsoo)
19:00-21:00 Vanem segarahvatantsurühm Kahevahel (Helena Mägi)
19:00-21:00 Kirikukoor (Lea Leisson ja Anne Päeske)

Teisipäev
14:30–15:30 Laste tantsuring (Helena Mägi)
14:30–19:00
Muusikaring (Lea Leisson)
18:30–21:00 Naisrahvatantsurühm Omavahel (Egert Eenmaa ja Triinu Sikk)
19:00–21:00 Käsitööring (Külli Münter)

Kolmapäev
13.30–15:00 Muusikaring (Lea Leisson)
19:00–20:30 Vöökudujad (Aino Orgmets)
19:00–20:30 Segakoor (Silja Uhs)
18:00-20:00 Pasunakoor (Kaido Järvsoo)

Neljapäev
16:00–18:30
Muusikaring (Lea Leisson)
18:30–21:00 Naisrahvatantsurühm Omavahel (Egert Eenmaa ja Triinu Sikk)

Reede
14:30–18:00 Muusikaring (Lea Leisson)



KADRINA HUVI- JA NOORTEKESKUS

Esmaspäev
13.20
Esteetika- ja tantsukool (Kätlin Rosenblatt)
18:00
Seinaronimise treening (Huviklubi Nelson)
19:00 Linetants (Evelin Teiva)

Teisipäev
18:00 Koroona (MTÜ Kadrina Novus SK, Hillar Elva)
19:00 Linetants (Evelin Teiva)

Kolmapäev
13:30 ja 14:30 JustDance (Laura Ristla)
13.20 Esteetika- ja tantsukool (Kätlin Rosenblatt)
16.00 Kokanduse ring (Helena Mägi)
17.00 Päästeala noortering (Liis Ambos, Anneli Nagel)
18:30 Linetants (Evelin Teiva)

Neljapäev
16.00
Youtuberite ring (Lisete Laisaar)
18:00 Koroona (MTÜ Kadrina Novus SK, Hillar Elva)
Rahvatants, 4.-6. klass (Ebe Abner)

Reede
Rahvatants, 4.-6. klass (Ebe Abner)
Rahvatants, C-rühm (Ebe Abner)



KADRINA LASTEAED SIPSIK

Esmaspäev
Lauluring (Eve Vunk)
Tantsuring (Tiia Randoja)

Teisipäev
Jalgpall (Reijo Kuusik)

Kolmapäev
Võimlemisring tüdrukutele (Maarit Vaikmaa)

Reede
Spordiring (Valeri Pormann)



KADRINA KESKKOOL


Esmaspäev

7. tund (14.30) Linnusõber, 4.-6. klass (Eve Kanger)
14.30 Malering (Eino Vaher)
15.00 Kergejõustik, 2.-5. klass (Ülle Kink)
16.00 Robootika, alates 4. klass (Holger Bremen)
16.30 Kergejõustik, 6. klass + (Ülle Kink)

Teisipäev
5. tund (12.40) Robootika, 1. klass (Holger Bremen)
6. tund (13.35)
Rahvatants, 1.-2. klass (Ebe Abner)
6. tund (13.35) Mudilaskoor, 2.-3. klass (Merike Trepp)
7. tund (14.30)
Nuputa, 5. ja 8. klass (Mari Onton)
15.00 Kergejõustik, 2.-5. klass (Ülle Kink)
16.00 Robootika, alates 4. klass (Holger Bremen)
16.30 Kergejõustik, 6. klass + (Ülle Kink)

Kolmapäev
6. tund (13.35) Mudilaskoor, 2.-3. klass (Merike Trepp)
7. tund (14.30) Nuputa, 4. ja 6. klass (Tiina Karri)
15.00 Kergejõustik, 2.-5. klass (Ülle Kink)
15.15 Robootika, 2.-3. klass (Holger Bremen)
8. tund (15.25)
Lastekoor, alates 4. klass (Elene Altmäe)
16.00 Robootika, alates 4. klass (Holger Bremen)
16.30 Kergejõustik, 6. klass + (Ülle Kink)


Neljapäev
5. tund (12.40) Robootika, 1. klass (Holger Bremen)
6. tund (13.35) Inglise keele ring, 1.-2. klass (Signe Ojasalu)
7.tund (14.30)
Tunne ja tea, 7.-9. klass (Eve Kanger)
7.-8. tund (14.30) Klaasitöö ring, 4.-12. klass (Karl Meos)
15.15 Arvutigraafika, alates 6. klass (Holger Bremen)
8. tund (15.25) Lastekoor, alates 4. klass (Elene Altmäe)
16.00 Robootika, alates 4. klass (Holger Bremen)
16.30 Kergejõustik, 6. klass + (Ülle Kink)

Reede
15.00 Kergejõustik, 2.-5. klass (Ülle Kink)
16.00 Kergejõustik, 6. klass + (Ülle Kink)