EKNK Hulja Koguduse sügishooaeg 2017

EKNK Hulja Koguduse sügishooaeg.

Kirjutab Endel Treiman, EKNK Hulja koguduse pastor

  •  3. 9.2017 alustas tegevust pühapäevakool lastele vanuses 1-12 aastast, ja novembri lõpuks oli nimekirjas juba 22 last.
  • 29.09.2017 Ööpalvus: Eestimaa mu südames! Jumala kirkusel on aeg kogudusse naasta: kui Jumal saab sinus austatud, siis varsti Ta austab sind Endas.

  • 13.10.2017 võtsime osa Jõululapse Kukkur toimkonna abiga Eesti Evangeelse Alliansi tutvustavast koolitusest Meedia ja Misjonimaja saalis Tallinnas. Nii koguduste, lastetöö, kui ka misjonitöö juhid tulid kokku, et olla teadlikud selle projekti põhimõtetest ja nõuetest, kuidas evangeeliumiga jõuda koguduse piirkonnas elavate lasteni ning nende peredeni. Hulja kogudus soovib jõulude ajal Kadrina valla 222-le lapsele Vohnja Lasteaed-Algkoolis, Kadrina ja Hulja lasteaias üle anda Inglismaa laste poolt kokku pandud Samariitlase Kukru kinkepakid.

  • 27.10.2017 Ööpalvus, ülistus ja sõna: ,,Eestimaa mu südames". Jesaja 26: 9 Mu hing igatseb sind öösel, vaimgi mu sees otsib sind, sest kui sinu kohtumõistmised tabavad maad, õpivad ilmamaa elanikud õiglust.

  • 29.10.2017 Hulja pühapäevakooli kino ühiskülastus Rakveres. Kino ühiskülastusega tähistasime koolivaheaja lõppu. Ühiskülastusest on ka foto.

  • 4- 5.11.2017 osalesime kuue koguduse liikmega Misjonikeskuses L10T koolitusel, majutusega Pirita Spa hatellis. Milline on Jeesuse õpetatav elustiil (L10)? Võib rääkida ja õnnistada ka mõtetes ja see mõjutab positiivselt meid ümbritsevaid Issandale kalleid inimesi. Koolitus jätkub veebruaris ja septembris.

  • 17.11.2017 toimus Tallinnas Päästearmee kirikus Jõululapse projekti praktiline koolitus, et lisaks kingitustele on organisatsioon valmistanud ette ka lastele 12 Võrratu teekonna õppetundi, mille lõppedes saavad lapsed koolituse lõpetamisel ka pidulikult vastava tunnistuse.

  • 24.- 25.11.2017 toimus Pastorite ja töötegijate päev Lootuse Külas: õpetaja John Caplin on rahvusvahelise litsentsiga coach, kes pakub coachingu teenust kogudustele, ettevõtetele ja organisatsioonidele, ning nende juhtidele, et aidata neil saavutada nende potentsiaal. John Caplin Kanadast käib paar kolm korda aastas koolitamas EKNK pastoreid ja töötegijaid. Sel korral oli õpetus koguduse kultuuri loomisest: väärtuskultuur, evangeliseerimise kultuur, palvekultuur jne. Kui me külvame häid asju, siis head asjad hakkavad juhtuma (Fil 4, 9).

  • 01. detsembril toimus EKNK Hulja Koguduses järjekordne ülistus ja ööpalvus, kus palvetati Samariitlase Kukur projekti ,,Jõululaps" kordamineku eest, Kadrina vallas toimuvate ürituse eest ja nagu ikka toimus palvus- Eestimaa mu südames!