Kadrina Vallavalitsuse töökorraldus

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks ja meie kõigi tervise kaitseks palume vallavalitsuse teenistujatega suhtlemiseks eelistada telefoni ja e-kirja saatmist.

 Kohtumine vallavalitsuse tööruumides tuleb ametnikuga eelnevalt kokku leppida. 

Palume sünni registreerimiseks ja elukohateate menetlemiseks esitada elektroonne avaldus e-rahvastikuregistris.

 

Õhuvägi teavitab lennutegevusest!

Õhuvägi annab teada, et perioodil 27.09-06.10.2021 toimub õppus Tapa Thunder, mille ajal Eesti ja Itaalia õhutulejuhid harjutavad Kaitseväe keskpolügooni kohal lendavate Itaalia õhuturbehävitajate Eurofighter F2000 Typhoon õhk-maa-sidepidamist.

Õppusega seotud lennutegevus toimub tööpäevadel ajavahemikus 10:00-17:00. Nädalavahetusel õppusega seotud lennutegevust ei toimu.

 

Ees on ootamas konstruktiivne kahekõne

„Kadrina valla koostöö Eesti Arhitektide Liiduga koolihoonele parima arhitektuurse lahenduse leidmiseks algas kevadel 2019. Lähteülesande koostamiseks kogusime visioone õpilastelt, õpetajatelt ja lapsevanematelt. Hiljem tegeles sügavama analüüsi ja ruumiprogrammi kokkupanekuga Kadrina hariduskogu Aivar Soe eestvedamisel. Täname kõiki, kes meiega on kaasa mõelnud," sõnas Kadrina vallavanem Kairit Pihlak.

„Me tahaksime seda veel kõvasti edasi arendada, me täna ei näe seda kui lõplikku tööd. Ma loodan, et sellest tuleb hea koostöö ja mõttevahetus vallaga," sõnas arhitektuuribüroo Arhitekt Must OÜ töö üks autoritest Ott Alver.

„Me tõstsime algklassid muust kooliosast natukene eraldi, et nad saaksid oma maailma, kus on väga head ja lihtsad võimalused loodavale välialale pääseda. Ideaalis võiks iga klass saada otsese väljapääsu terrassialadele," tutvustas Alver nende tööd. „Meie jaoks on kõige suurem küsimärk olnud vana koolihoone kasutus ja kuidas seda siduda uue majaosaga. Ma loodan, et selles osas saame me veel kõvasti oma mõtteid edasi arendada."

2022. aastal algab võidutöö põhjal koolimaja projekteerimine. Vallavalitsus on esitanud volikogule eelarvestrateegia 2022–2025, mille järgi alates 2024 aastast on võimalik koolimaja ehitamiseks investeerida 7,5 miljonit eurot.

 

Kes soovib töid oma silmaga näha, siis on nendega võimalik tutvuda kuni 1. oktoobrini Kadrina huvikeskuses teise korruse fuajees tööpäeviti kell 10–17.

 

 

Tutvu Kadrina vallas kandideerijate nimekirjaga

Kadrina valla valimiskomisjon registreeris eile kohaliku omavalitsuse volikogu valimisteks Kadrina vallas erakonna Eesti Konservatiivne Rahvaerakond ning valimisliidud Tegu Seob, Terve Vald ja Koduvald.

Kandidaatide järjestus saadi liisuheitmise tulemusena.

 

 

Statistika

Rahvaarv: 4794 seisuga 01.08.21
Pindala: 358,92 km²
Suurim asula: Kadrina (2148)
Koole: 2
Lasteaedu: 1
Külasid: 40 küla ja 2 alevikku
Huvikoole: 1