Kadrina valla arengukava muudatusettepanekud

28. augustil 2019 toimunud volikogu istungil läbis 1. lugemise valla arengukava muutmine. Ettepanekuid arengukavasse laekus tähtajaks 14. Täname kõiki kaasamõtlejaid!

Muudetud arengukava avalik väljapanek on 29.08 - 11.09.2019 ja sellega saab tutvuda SIIN,  lisaks Kadrina Valla Raamatukogus ja selle filiaalides. Täiendavaid ettepanekuid saab esitada 16. septembrini 2019 e-posti kadrina@kadrina.ee kaudu.

 

Õpetaja ja tugispetsialististi stipendium

Kadrina valla õpetaja ja tugispetsialisti stipendiumi andmise eesmärgiks on tagada kvalifitseeritud õpetajate ja tugispetsialistide töötamine valla haridusasutustes ning soodustada uute õpetajate ja tugispetsialistide elama ja tööle asumist Kadrina valda.

Stipendiumit saab taotleda statsionaarse- või mittestatsionaarse kahe viimase õppeaasta magistriõppe üliõpilane, kes

  • omandab õpetaja või tugispetsialisti kutset;
  • kes peale õpingute lõppemist asub vähemalt kolmeks aastaks tööle Kadrina valla haridusasutusse.

Stipendiumi taotlemiseks esitatakse iga aasta 15. septembriks Kadrina Vallavalitsusele vormikohane taotlus koos motiveeritud põhjendusega, õppeasutuse tõend õppimise kohta, varasema õppetaseme diplom(id) või integreeritud õppe korral hinneteleht ja elulookirjeldus (CV).

 

Hea lapsevanem, millises koolis te oma last tulevikus näete?

Kadrina vald koostöös Eesti Arhitektide Liiduga on ette valmistamas ideekonkurssi terviklahenduse leidmiseks, et rekonstrueerida Kadrina Keskkooli hoone kaasaegseks õpikeskkonnaks. On oluline, et tuleviku kooli nägemusele saaksid kaasa rääkida ka lapsevanemad. Kutsume teid selle üle arutlema 17. septembril kell 18.00 Kadrina Raamatukogus.

Palume oma osalemishuvist teada anda 12. septembriks e-postile: margit.murumagi@gmail.com.

 

 

Eelkool alustab tööd!

2020. aastal Kadrina Keskkooli 1. klassi tulevate laste eelkool alustab tööd kolmapäeval, 18. septembril 2019. aastal. Sel aastal on õpetajateks Kadi Haavajõe ja Rea Ritsik.

Sisenemine kooli sisehoovi kaudu algklasside uksest. Kogunemine 8.50 sealsamas. Tunnid algavad kell 8.55 ja kestavad 30 minutit. Toimub 4 tundi.

Päevakava:

1. tund 8.55-9.25 õpetaja Rea (C korpus II korrus)

Vahetund 5 minutit

2. ja 3. tund 9.30- 10.30 õpetaja Kadi (C korpus II korrus)

Vahetund 10 minutit

4. tund 10.40-11.10 õpetaja Rea (C korpus II korrus)

 

Kaasa palume võtta

  • pinali, kus on 2 harilikku pliiatsit, värvilised pliiatsid, kustukumm,  joonlaud, teritaja;
  • kunstitunni tarbeks joonistuspaber A3, veenõu, guašid, 3 pintslit, liim, käärid, värviline paber, plastiliin, lauakate.
    • Palume need esemed panna kokku ühte karpi või mappi, et teie lapsel oleks järgmine kord tundides enda asju kergem ära tunda ja leida;
  • tööraamatu raha 5 eurot.

Eelnevalt palume esitada taotluse (täidetakse kohapeal) koos sünnitunnistuse koopiaga kooli kantseleisse. Eelkool on õppetegevus eelkooliealistele lastele üks kord nädalas vastavalt tunniplaanile. Eelkooli on oodatud lapsed, kes alustavad kooliteed 01.09.2020. 

Lisainfo tel 322 5640 (kantselei), 322 5643 (õppealajuhataja).

 

Kadrina Keskkool otsib haridustehnoloogi

Kadrina Keskkooli teotahteline, sõbralik, toetav ja arenemisvõimeline meeskond ootab enda sekka HARIDUSTEHNOLOOGI. Meil on väga hea töökeskkond ja vajalikud vahendid, et oma igapäevast tööd tulemuslikult teha ning sellest ka rõõmu tunda! Kui oled asjalik ja tubli, saad ka väärilist palka! Kui Sul on huvi, võta ühendust e-posti aadressil arvo@kadrina.edu.ee või telefonil 509 4734.

 

 

Uudised ja teated

17. – 19. septembrini sõidavad Narva-suunalised rongid muudetud sõiduplaani järgi

09.09.2019

Tapa-Kadrina jaamavahel toimuvate remonttööde tõttu kehtib alates teisipäevast, 17. septembrist kuni neljapäevani, 19. septembrini Tallinna-Narva ja Tallinna-Rakvere liinil ajutine sõiduplaan. Tapa-Kadrina-Rakvere lõigul kasutatakse osadel reiside...  Loe edasi »

Statistika

Rahvaarv: 4907 (01.01.19)
Pindala: 358,92 km²
Suurim asula: Kadrina (2165)
Koole: 2
Lasteaedu: 1
Külasid: 40 küla ja 2 alevikku
Huvikoole: 1