Varade publitseerija

« Tagasi

Kadrina EPT golfarite hooaja kokkuvõte

Golfis on saanud tavaks, et suve lõpus ning sügisel jagatakse parimatele medaleid ja meistritiitleid, nii ka sel aastal. Kadrina golfarid korraldasid ja osalesid mitmel võistlusel, koju toodi mitu medalit ja tiitlit.

Virumaa Golfiklubi meistrivõistlused toimusid 10. septembril Ojasaarel, parimad tulemused Kadrina golfaritest saavutasid Karel Kirsimäe, kes saavutas teise koha, ja Marek Tank kolmanda koha. Löögimängu tulemus oli küll viik, kuid play-offis ehk lisarajal õnnestus Karelil saada pall auku chip-in birdiega ehk üks löök alla raja par-i ning kindel teine koht oli saavutatud.

Kadrina EPT meistrivõistlused toimusid 29. septembril Jõelähtmel Estonian Golf & Country Club Stone Course väljakul. Esikolmik – Alar Palmar, Andres Möldre, Marek Tank. Sel korral oli löögimängu viigi tulemus kolmandale kohale, ning taas olid play-offis Karel ja Marek ning pidid kolmanda koha välja selgitamiseks läbima lisaraja. Sel korral läks paremini Marekul ning kolmas koht oli saavutatud.

Juba legendaarseks saanud lähimängu võistlus Pitch & Putt toimus sel aastal 15. oktoobril Ojasaarel. Tegemist on võistlusega, kus on lubatud kasutada vaid kolme golfikeppi. Väljak ja avalöögi alad on seatud just selle võistluse jaoks üles. Võistlus on väga populaarne ja kohale tullakse ka teistest golfiklubidest. Rada mängiti läbi kaks korda ning tulemused liideti. Harrastajate klassi esikoha võitis Marek Tank, kel varasematest aastatest samalt võistluselt üks esikoht ja üks teine koht juba saavutatud.

Hooaja lõpuvõistlus ehk Ojasaare Lõpumäng 2023 toimus 28. oktoobril Ojasaarel. Algselt nädal varasemaks planeeritud võistlus tuli edasi lükata kuna vahepeal lumi oli maha sadanud. Parima tulemuse Kadrina meestest saavutas Andres Möldre, teine koht. Andres sai kirja ka pikima avalöögi erivõistluse parima tulemuse – 224,5m!

Hooaeg on küll ametlikult lõpetatud, kuid ilmad on taas soojad ja osad väljakud veel avatud. Kutsume üles inimesi värskes õhus liikuma ja golfi harrastama.

Talvisel hooajal jätkuvad trennid Kadrina Spordikeskuses golfi simulaatori ruumis. Sinna on oodatud ka huvilised ja väiksemad grupid golfiga tutvust tegema. Ühendust saab võtta e-maili teel info@kadrinaept.ee

Täname: Kadrina Vald, Virumaa Golfiklubi, Ojasaare Puhketalu

Autor ja foto: MTÜ Kadrina EPT