« Tagasi

Aktiivse liikumise kuu kampaania on lõppenud

Aktiivse liikumise kuu kampaania on selleks korraks lõppenud. Kokku märgistasid oma akviitset liikumist 24 tubli ja tegusat inimest, valdavalt oli tegu tublide naisterahvastega. Nimelt 24. liikumise märkijast tervelt 22 on naisterahvad, neist 22. käisid iga päev liikumist registreerimas 4 inimest. Kaks tublit liikujat käisid väljas 25. päeval ning järgmised registreerisid oma liikumas käimisi küll vähem, aga kindlasti olid nemadki tublid ja tragid.

Loosimise tulemusena võitis Kadrina Spordikeskuse sõbrakaardi Anneli Lillepa, sõbrakaart annab suurepärase võimaluse külastada kuu aja jooksul Kadrina Spordikeskust ning tasuta treenida ujulas, jõusaalis või pinksisaalis. Spordinädala T-särgi võitis Tairi Klopp, 3 korda saavad Kadrina Spordikeskuses tasuta ujuda Kaire Jaakson, Evelyn Poom. Käepaela ja joogipudeli võitis Rosabel Klopp, Spordinädala koti võitsid Arleen Klopp, Juta Vahula, Elle Tamme, Mirja Vool, Aili Purk. Joogipudeli võitsid Tiiu Kaare, Krista Kirsimäe, Elvo Koppel. Käepaela võitsid loosimise tulemusena Ragne Leesnurm, Reesi Sirvi, Ene Heide, Kaia Ronk, Maarja Lepik, Merle Kaegas.

Kadrina Spordikeskus ja Kadrina Keskkool tänavad kõiki tublisi liikujaid ning kõik need, kes ei võitnud loosiga said võidu tehes enda tervisele kingituse liikumise näol!