« Tagasi

5. juunist on Aegviidu, Tartu ja Narva suuna rongide sõiduplaanis muudatusi

Järgmisel reedel, 5. juunil algavad raudtee remonttööd lisavad Narva reisidele mõne minuti jagu sõiduaega. Aegviidu liinil taastame alates 8. juunist tavapärase sõidutiheduse, Tartu suunale lisame väljumisi nädalalõppudele.

„Eesti Raudtee alustab Sonda-Kohtla raudteelõigul remontidega, seetõttu on seal täiendavad kiiruspiirangud, mis lisavad Narva reisidele 7 minutit sõiduaega," ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo. „Tallinnast väljumise ajad ja Tallinnasse saabumise ajad ei muutu".

Muudatusi on ka Aegviidu ja Tartu suuna sõiduplaanides.

„Häid uudiseid on meil Aegviidu liini kasutajatele – kuna sõitjate arv tasapisi kasvab, lisame mõnevõrra väljumisi nädalavahetusel, 06.-07. juunil ning alates esmaspäevast, 8. juunist taastame sel liinil juba tavapärase sageduse," tõi Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo esile.

„Tallinna ja Tartu vahele lisame ronge aga reedeti ja pühapäeviti – kuna remonttööd kestavad edasi ja takistavad tavapärast rongiliiklust, siis tihendame sõiduplaani üksnes kõige suurema nõudlusega päevadel. Samuti saab reedel ja pühapäeval sõita kogu teekonna rongiga, asendusbusse pole vaja kasutada. Kui remonttööd lõppevad, plaanime Tartu ja Tallinna vahele väljumisi veelgi lisada, et pakkuda klientidele võimalikult häid sõiduvõimalusi."

Sõiduplaanid on peagi leitavad Elroni veebilehelt www.elron.ee ja peagi ka ooteplatvormidelt, tasuta rongiinfot jagab ka ööpäevaringne infotelefon 616 0245.