« Tagasi

Noorte inspiratsioonipäev "Sõbraks iseendaga"

Kadrina valla noortevolikogu kutsub noori kokku ühisele inspiratsioonipäevale ‘'Sõbraks iseendaga'', mille eesmärk on anda noortele märku, et nad ei ole oma muredega üksi ning proovida julgustada neid pöörama rohkem tähelepanu vaimsele tervisele. Samuti soovime arendada noorte silmaringi ja teadlikkust vaimsest tervisest, seades esikohale tuntud inimeste kogemused ja lood. Ülesastuvad mitmed tuntud esinejad, kes noortega enda lugu jagada soovivad!

Enda lugusid jagavad Ülle Lichtfeldt, Karl Robert Saaremäe, Sass Henno, Mikk Pärnits.

Inspireerivate esinejate vahele saab kuulda toredat live-muusikat meie enda maakonna noorte tegija Laura Mätliku ja Noortebändi finaali jõudnud think twice poolt. 

Õhtu lõpetab Jüri Pootsmann DUO! Pärast ürituse lõppu toimub disko kuni kella 22.30ni.

Üritus saab toimuma 26. november 15:00-22.30 Kadrina Huvikeskuses ning on osalejatele tasuta, kuid soovitame kindlasti registreerida, et oskaksime kõigiga arvestada ning ühtlasi läheb sissepääs niimoodi kiiremini. Link registreerimiseks on siin!

 

Kuidas meieni tulla? 

Kadrina Huvikeskus asub aadressil Rakvere tee 4. Pane tähele, et samal aadressil asub ka kool. Panen siia täpse asukoha Google Mapsist, kus on õige uks. Märkisin selle punase ristiga. Huvikeskuse juures on ka suur parkla, kuhu saab parkida nii busse kui autosid, kui planeerite tulla noortega üheskoos. Kadrinast liiguvad ka bussid Tapa ja Rakvere suunal. Samuti ka rongid!