« Tagasi

Kadrina vald saavutas suvemängudel 12. koha

Kadrina valla sportlased esinesid tublisti 46. Eesti omavalitsuste suvemängudel, mis seekord toimusid Käärikul.

Väiksemate omavalitsuste arvestuses (kuni 8000 elanikku) saavutas Kadrina vald 12. koha 26 valla konkurentsis. Traditsiooniliselt jõudis poodiumile meie vallavanem Kairit Pihlak, kes väikeste omavalitsuste grupis naiste arvestuses tuli poodiumi teisele astmele. Ülejäänud seltskonnast kohaliselt parima tulemuse eest hoolitsesid meie 3x3 korvpallurid, kes saavutasid 5. koha. Kadrina mängis koosseisus Hendrik Kerm, Marcus Merimaa, Marko Kuhi, Janari Alavere. Uue alana kavas olnud 3x3 korvpallis oli kokku 23 võistkonda.

Kergejõustikus oli meie valla ultramaratoonar Cris Poll 5000 m jooksus 12. Meesveteranide arvestuses oli taaskord stardis Ilmar Raap, kes traditsiooniliselt tegi kaasa väga mitmel alal. 800m jooksus oli Ilmar viies, kaugushüppes kuues, kuulitõukes 11, odaviskes kaheksas ning kettaheites 13.

Meie tublid võrkpallurid saavutasid Kadrina võrkpallurid 23. võistkonna konkurentsis 10. koha. Võrkpallurid astusid üles järgmises rivistuses Martin Stadnik, Tõnu Rummo, Aleks Uusküla, Tanel Uusküla, Oliver Lankei, Gustav Lankei, Raigo Pärs, Deivid Armulik, Kaspar Pomerants.

Orienteerumises olid meie vallast stardis Kalmer Koosapoeg, Rein Kriks ja Tarmo Maasing. Parima tulemuse eest hoolitses Rein, kes oma vanuseklassis oli 10. Tarmo oli oma vanuseklassis 30. ning Kalmer 29.

Kui eelmistel mängudel Paides võeti mälumängus alavõit, siis seekord kahjuks nii hästi ei läinud ja pingutuse tulemuseks jäi 14-16 koha jagamine. Meie võistkonnas anti üles Risto Murumägi, Tõnis Sakk, Urmas Hinno, Ennu Kaljurand ja Kairit Pihlak.

Teise uue alana oli neil mängudel kavas omavalitsuste spordijuhtide võistlus, kus Kadrina Spordikeskuse juht Robert Salep saavutas 22. koha.

Täname kõiki sportlasi, abilisi ja kõiki asjaosalisi. 14. Eestimaa talimängud toimuvad 4.-6. märtsil 2022. aastal Ida-Virumaal.