Kadrina valla kontaktid

 

KADRINA VALLAVALITSUS
Rakvere tee 14
45201 Kadrina
Lääne-Virumaa



Tööaeg perioodil 01.09.-30.04.:
esmaspäev-neljapäev:
8.00-16.30, lõuna 12.00-12.30
reede: 8.00-16.00
Tööaeg perioodil 01.05.-31.08.:
esmaspäev-neljapäev:
8.00-16.30, lõuna 12.00-12.15
reede: 8.00-15.00

 

Üldtelefon:
322 5600
 

 

E-post:
kadrina@kadrina.ee

 

Arved saata:
arved@kadrina.ee

 

Arvelduskontod:
EE76 2200 0011 2018 4216 Swedbank
EE20 1010 5020 0947 9007 SEB Pank

Registrikood 75007824

 

 

Kadrina Vallavalitsuse töötajate kontaktid ja vastuvõtuajad

 

Töötajate e-posti valem on:
Eesnimi.Perenimi@kadrina.ee

 

Ametikoht Ametniku nimi Kontakt Vastuvõtuaeg
Vallavanem Kairit Pihlak

Kairit.Pihlak@kadrina.ee
322 5602

527 1962

E 14-16
 
Abivallavanem Aarne Laas 

Aarne.Laas@kadrina.ee
322 5603

524 6009

E 13-16
Vallasekretär Marika Mardõkainen Marika.Mardokainen@kadrina.ee
322 5604
E 13-15
 
Jurist Meelis Salm

Meelis.Salm@kadrina.ee
322 5606

 
Sotsiaalosakonna juhataja Siiri Sammel

Siiri.Sammel@kadrina.ee
322 5623

5344 0340

E, N 9-12

Sotsiaaltööspetsialist Merlin Rosar

Merlin.Rosar@kadrina.ee
322 5626

5885 9477 

E,T,N 9-12
Lastekaitsespetsialist Kaili Kangur

Kaili.Kangur@kadrina.ee
322 5624

5851 5661

T 9-12, 13-15
N 9-12
Arendusspetsialist Maris Aros

Maris.Aros@kadrina.ee
322 5617

5349 1160

E 9-12
Keskkonnaspetsialist Lea Uueni

Lea.Uueni@kadrina.ee
322 5620

5342 2783

E 9-12
N 13-15

Ehitusspetsialist

Aivar Aruja

Aivar.Aruja@kadrina.ee

322 5625

518 7119

E 9-12
N 13-15
Maakorraldusspetsialist Ülle Visnapuu Ulle.Visnapuu@kadrina.ee
322 5621
528 9402
N 13-15
Kantseleispetsialist Tiina Nirgi Tiina.Nirgi@kadrina.ee
322 5616

puhkusel 22.-31.10.2019

E 9-12, 13-16 
T, N 9-12, 13-15

Pearaamatupidaja Mare Kukk Mare.Kukk@kadrina.ee
322 5608
E 9-12
N 13-15
Vanemraamatupidaja Viivika Murumaa Viivika.Murumaa@kadrina.ee
322 5614
kassa:
E-R 9-11
Raamatupidaja Lea Matusorg Lea.Matusorg@kadrina.ee
322 5611
 
IT-spetsialist Aare Purk Aare.Purk@kadrina.ee
322 5618
 
Sekretär Krista Kirsimäe Krista.Kirsimae@kadrina.ee
322 5600
E - R 9-12, 13-15
 
Teabe toimetaja Lisete Laisaar

Lisete.Laisaar@kadrina.ee
322 5631

5900 8823

T, N 13-15
Bussijuht Guido Kärdla

5190 8253

 

 

Valla asutuste kontaktid

 
 Asutus Asutuse juht Kontakt
SA Kadrina Spordikeskus Robert Salep

sport@kadrina.ee

322 5622

524 0590

Kadrina Soojus AS Gunnar Kaldmaa

soojus@kadrina.ee

322 5991

511 0334

Kadrina Hooldekodu OÜ Andres Nukk

Andres.Nukk@kadrina.ee

329 3952

508 9634

Kadrina Kommunaal OÜ Jaan Piirisalu

kommunaal@kadrina.ee

322 0167

508 3683

Kadrina valla haridusasutused
Kadrina Keskkool Arvo Pani

arvo@kadrina.edu.ee

322 5642

509 4734

  Kadrina Keskkooli kantselei

hannely@kadrina.edu.ee

322 5640

Vohnja Lasteaed-Algkool Õnne Kiviperk

Onne.Kiviperk@kadrina.ee

323 3425

Lasteaed Sipsik Anu Faelmann-Klaus

325 5084

323 3110 (Hulja)

5621 2784

Kadrina Kunstidekool Eve Vunk

evevunk@gmail.com

322 5649

522 8966

Kadrina valla raamatukogu ja filiaalid
Kadrina Raamatukogu Ene Heide

Ene.Heide@kadrina.ee

325 0107

Vohnja raamatukogu Ly Pajussaar

Ly.Pajussaar@kadrina.ee

323 3491

Kihlevere raamatukogu Eha Tingas

Eha.Tingas@kadrina.ee

329 8491

Hulja raamatukogu Inge Jalakas

Inge.Jalakas@kadrina.ee

325 2440

Viitna raamatukogu Aino Kaljo

Aino.Kaljo@kadrina.ee

327 1090

Kadrina Kultuurikoda
Kadrina Kultuurikoja direktor Ahto-Lembit Lehtmets

Ahto.Lehtmets@kadrina.ee

522 8801

Kadrina rahvamaja   rahvamaja@kadrina.ee
Läsna rahvamaja Heli Napp

Heli.Napp@kadrina.ee

521 5276

Kadrina huvi-ja noortekeskus Liis Ambos

Liis.Ambos@kadrina.ee

5884 7344

 
Kadrina Vabatahtlik Pääste Lembit Liiv

325 0801

5342 7130

Kadrina piirkonna politseinik Martin Mikola

Martin.Mikola@politsei.ee

337 2163

5199 8905

Aadress: Tapa, Pikk tn 18a

  Politsei vastuvõtt Kadrinas toimub iga kuu teise nädala teisipäeval kell 9-10, aadressil Rakvere tee 14, Kadrina 45201, Lääne-Virumaa.