Kadrina valla kontaktid

 

KADRINA VALLAVALITSUS
Rakvere tee 14
45201 Kadrina
Lääne-Virumaa



Tööaeg perioodil 01.09.-30.04.:
esmaspäev-neljapäev:
8.00-16.30, lõuna 12.00-12.30
reede: 8.00-16.00
Tööaeg perioodil 01.05.-31.08.:
esmaspäev-neljapäev:
8.00-16.30, lõuna 12.00-12.15
reede: 8.00-15.00

 

Üldtelefon:
322 5600
 

 

E-post:
kadrina@kadrina.ee

 

Arved saata:
arved@kadrina.ee

 

Arvelduskontod:
EE76 2200 0011 2018 4216 Swedbank
EE20 1010 5020 0947 9007 SEB Pank

Registrikood 75007824

 

 

Kadrina Vallavalitsuse töötajate kontaktid ja vastuvõtuajad

 

Töötajate e-posti valem on:
Eesnimi.Perenimi@kadrina.ee

 

Ametikoht Ametniku nimi Kontakt Vastuvõtuaeg
Vallavanem Kairit Pihlak

Kairit.Pihlak@kadrina.ee
322 5602

527 1962

E 14-16
Abivallavanem Aarne Laas 

Aarne.Laas@kadrina.ee
322 5603

524 6009

E 13-16
Vallasekretär Marika Mardõkainen Marika.Mardokainen@kadrina.ee
322 5604
T 9-12
N 13-15
Jurist Meelis Salm

Meelis.Salm@kadrina.ee
322 5606

 
Sotsiaalosakonna juhataja Siiri Sammel

Siiri.Sammel@kadrina.ee
322 5623

5344 0340

E,T,N 9-12
Sotsiaaltööspetsialist Merlin Rosar

Merlin.Rosar@kadrina.ee
322 5626

5885 9477 

E,T,N 9-12
Lastekaitsespetsialist Kaili Kangur

Kaili.Kangur@kadrina.ee
322 5624

5851 5661

T 9-12, 13-15
Arendusspetsialist Maris Aros

Maris.Aros@kadrina.ee
322 5617

5349 1160

 
Keskkonnaspetsialist Lea Uueni

Lea.Uueni@kadrina.ee
322 5620

5342 2783

E 9-12
N 13-15
Ehitusspetsialist Meelis Suvi

Meelis.Suvi@kadrina.ee
322 5625

517 5977

E 9-12
N 13-15
Maakorraldusspetsialist Ülle Visnapuu Ulle.Visnapuu@kadrina.ee
322 5621
528 9402
 
Kantseleispetsialist Liivi Veide Liivi.Veide@kadrina.ee
322 5616
E,T,N 9-12, 13-15
Pearaamatupidaja Mare Kukk Mare.Kukk@kadrina.ee
322 5608
E 9-12
N 13-15
Vanemraamatupidaja Viivika Murumaa Viivika.Murumaa@kadrina.ee
322 5614
E 9-12
N 13-15
kassa:
E-R 9-12
Raamatupidaja Lea Matusorg Lea.Matusorg@kadrina.ee
322 5611
 
Arhivaar Eha Kriks Eha.Kriks@kadrina.ee
322 5612
N 13-15
IT-spetsialist Aare Purk Aare.Purk@kadrina.ee
322 5618
 
Sekretär Krista Kirsimäe Krista.Kirsimae@kadrina.ee
322 5600
E - R 9-12, 13-15
Teabe toimetaja Lisete Laisaar

Lisete.Laisaar@kadrina.ee
322 5631

5900 8823

T,N 13-16 
Bussijuht Guido Kärdla

5190 8253

 

 

Valla asutuste kontaktid

 
 Asutus Asutuse juht Kontakt  Lisainfo
SA Kadrina Spordikeskus Robert Salep

sport@kadrina.ee

322 5622

524 0590

 
Kadrina Soojus AS Gunnar Kaldmaa

soojus@kadrina.ee

322 5991

511 0334

 
Kadrina Hooldekodu OÜ Andres Nukk

Andres.Nukk@kadrina.ee

329 3952

508 9634

 
Kadrina Kommunaal OÜ Jaan Piirisalu

kommunaal@kadrina.ee

322 0167

508 3683

 
Kadrina Kunstidekool Eve Vunk

evevunk@gmail.com

322 5649

522 8966

 
Kadrina Keskkool Arvo Pani

arvo@kadrina.edu.ee

322 5642

509 4734

 
Kadrina Keskkool Kadrina Keskkooli kantselei

hannely@kadrina.edu.ee

322 5640

529 2158

 
Lasteaed Sipsik Anne Känd

Anne.Kand@kadrina.ee

325 5084

323 3110 (Hulja)

5333 4507

 
Kadrina Raamatukogu Ene Heide

Ene.Heide@kadrina.ee

325 0107

 
Läsna Rahvamaja Heli Napp

Heli.Napp@kadrina.ee

521 5276

 
Kadrina Rahvamaja Helena Mägi

Helena.Magi@kadrina.ee

325 0290

5860 8008

Juhataja vastuvõtuaeg:

esmaspäeval 13-17

Kadrina Päästeamet Lembit Liiv

325 0801

5342 7130

 
Vohnja Lasteaed-Algkool Õnne Kiviperk

Onne.Kiviperk@kadrina.ee

323 3425

 
Vohnja raamatukogu Ly Pajussaar

Ly.Pajussaar@kadrina.ee

323 3491

 
Kihlevere raamatukogu Eha Tingas

Eha.Tingas@kadrina.ee

329 8491

 
Hulja raamatukogu Gerda Ansi

Gerda.Ansi@kadrina.ee

325 2440

 
Viitna raamatukogu Aino Kaljo

Aino.Kaljo@kadrina.ee

327 1090

 
Kadrina Huvi- ja Noortekeskus Marge Mägi

Marge.Magi@kadrina.ee

5855 1161

 
Kadrina piirkonna politseinik Martin Mikola

Martin.Mikola@politsei.ee

337 2163

5199 8905

Aadress: Tapa, Pikk tn 18a
Politsei vastuvõtt Kadrinas toimub iga kuu teise nädala teisipäeval kell 9-10, aadressil Rakvere tee 14, Kadrina 45201, Lääne-Virumaa.