Kadrina valla kontaktid

 

KADRINA VALLAVALITSUS
Rakvere tee 14
Kadrina
45201 Lääne-Viru maakond



Tööaeg perioodil 01.09.-30.04.:
esmaspäev-neljapäev:
8.00-16.30, lõuna 12.00-12.30
reede: 8.00-16.00
Tööaeg perioodil 01.05.-31.08.:
esmaspäev-neljapäev:
8.00-16.30, lõuna 12.00-12.15
reede: 8.00-15.00

 

Üldtelefon:
322 5600
 

 

E-post:
kadrina@kadrina.ee

Võtame vastu üksnes digiarveid (e-arve).

 

Arvelduskontod:
EE762200001120184216 Swedbank
EE201010502009479007 SEB Pank

Registrikood 75007824

 

Kadrina Vallavalitsuse töötajate kontaktid ja vastuvõtuajad

 Hea kodanik!

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks ja meie kõigi tervise kaitseks palume vallavalitsuse teenistujatega suhtlemiseks eelistada telefoni ja e-kirja saatmist. Kohtumine vallavalitsuse tööruumides tuleb ametnikuga eelnevalt kokku leppida.

Töötajate e-posti valem on:
Eesnimi.Perenimi@kadrina.ee

 

Ametikoht Ametniku nimi Kontakt  Vastuvõtuaeg
Vallavanem Kairit Pihlak

Kairit.Pihlak@kadrina.ee
322 5602

527 1962

 E 14-16 

 
Abivallavanem Aarne Laas 

Aarne.Laas@kadrina.ee
322 5603

524 6009


 
Vallasekretär Marika Mardõkainen Marika.Mardokainen@kadrina.ee
322 5604
 E 13-15
 

Jurist

(andmekaitsespetsialist)

Meelis Salm

Meelis.Salm@kadrina.ee
322 5606

 
Sotsiaalosakonna juhataja Siiri Sammel

Siiri.Sammel@kadrina.ee
322 5623

5344 0340

 E, N 9-12

Sotsiaaltööspetsialist Merlin Rosar

Merlin.Rosar@kadrina.ee
322 5626

5885 9477 

 E, T, N 9-12

 

Lastekaitsespetsialist Kaili Kangur

Kaili.Kangur@kadrina.ee
322 5624

5851 5661

 T 9-12, 13-15
 N 9-12

 

Logopeed Marie Petrovits Marie.Petrovits@kadrina.ee  
NEET juhtumikorraldaja Helene Kristine Viita Helenekristine.Viita@kadrina.ee  
Arendusspetsialist Maris Aros

Maris.Aros@kadrina.ee
322 5617

5349 1160

 E 9-12

 

Keskkonnaspetsialist Pamela Talzi

Pamela.Talzi@kadrina.ee
322 5620

5342 2783

 T  9-12
 N 13-15

 

Ehitusspetsialist

Aivar Aruja

Aivar.Aruja@kadrina.ee

322 5625

518 7119

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
puhkusel 03.-09.10.2022
 
Maakorraldusspetsialist Siiri Püss


Siiri.Pyss@kadrina.ee

322 5621, 5377 0705

 

Tööpäevad E, T, K

Vastuvõtt E 9-12, T 13-16

 

Kantseleispetsialist Tiina Nirgi Tiina.Nirgi@kadrina.ee
322 5616

E 9-12, 13-16 

T, N 9-12, 13-15

Pearaamatupidaja Mare Kukk Mare.Kukk@kadrina.ee
322 5608
 
Vanemraamatupidaja Viivika Murumaa Viivika.Murumaa@kadrina.ee
322 5614

 Kassa:
 E-R 9-11
 

 

Raamatupidaja Lea Matusorg Lea.Matusorg@kadrina.ee
322 5611
 
Sekretär Krista Kirsimäe Krista.Kirsimae@kadrina.ee
322 5600

 E - R 9-12, 13-15
 

Meediaspetsialist Gethe Rohumägi

Gethe.Rohumagi@kadrina.ee
322 5631
5420 0660 

 
Bussijuht Guido Kärdla

5190 8253

 

 

 

Valla asutuste kontaktid

 
 Asutus Asutuse juht Kontakt
SA Kadrina Spordikeskus Robert Salep

sport@kadrina.ee

322 5622

524 0590

Kadrina Soojus AS Gunnar Kaldmaa

soojus@kadrina.ee

322 5991

511 0334

Kadrina Hooldekodu OÜ
(likvideerimisel)
(tegevus lõpetatud 01.02.2022)
Andres Nukk

Andres.Nukk@kadrina.ee

508 9634

Kadrina Kommunaal OÜ Jaan Piirisalu

kommunaal@kadrina.ee

322 0167

508 3683

Kadrina valla haridusasutused
Kadrina Keskkool Krõõt Nõmmela-Mehide

 

kroot@kadrina.edu.ee
322 5642

  Kadrina Keskkooli kantselei

hannely@kadrina.edu.ee

322 5640

Vohnja Lasteaed-Algkool Õnne Kiviperk

Onne.Kiviperk@kadrina.ee

323 3425

Lasteaed Sipsik Anu Faelmann-Klaus

325 5084

323 3110 (Hulja)

5621 2784

Kadrina Kunstidekool Eve Vunk

evevunk@gmail.com

322 5649

522 8966

Kadrina valla raamatukogu ja filiaalid
Kadrina Raamatukogu Ene Heide

Ene.Heide@kadrina.ee

325 0107

Vohnja raamatukogu Ly Pajussaar

Ly.Pajussaar@kadrina.ee

323 3491

Kihlevere raamatukogu Eha Tingas

Eha.Tingas@kadrina.ee

329 8491

Hulja raamatukogu Gerda Ansi

Gerda.Ansi@kadrina.ee

325 2440

     
Kadrina Kultuurikoda
Kadrina Kultuurikoja direktor Ahto-Lembit Lehtmets

Ahto.Lehtmets@kadrina.ee

522 8801

Kadrina rahvamaja   rahvamaja@kadrina.ee
Läsna rahvamaja Heli Napp

Heli.Napp@kadrina.ee

521 5276

Kadrina huvi- ja noortekeskus  

 

 

 
Kadrina Vabatahtlik Pääste Lembit Liiv

325 0801

5342 7130

Kadrina piirkonna politseinik Martin Mikola

Martin.Mikola@politsei.ee

337 2163

5199 8905

Aadress: Pikk tn 18a, Tapa

  Politsei vastuvõtt Kadrinas toimub iga kuu teise nädala teisipäeval kell 9-10, aadressil Rakvere tee 14, Kadrina, 45201 Lääne-Viru maakond.