Varade publitseerija

Kadrina rahvamaja jõululaadalt saab jõulukingitusi osta ka kõige kaugemast Eesti otsast

Juba sel laupäeval, 3. detsembril kell 10 - 15 toimub Kadrina rahvamajas "Jõululaat".

Kirja on pannud üle 30 kaupleja, nii lähemalt kui ka kaugemalt. "Müüjaid tuleb näiteks Tallinnast, Pärnust, Rakverest, Jõgevalt aga ka Otepäält ja esindatud on kõik traditsioonilise laada kaubagrupid," teatab uhke laada korraldaja Eha Neito ehk Kirevene Mulk.

Kindlasti leiab paljudelt müügilettidelt sooja südamega tehtud käsitöötooteid: puidust esemeid, imekaunist keraamikat, linaseid saunatooteid. Selleks, et talvel oleks soe ja mõnus olla, saab soetada villaseid sokke, kindaid ja kampsuneid. Kui soovid saata jõuludeks või uueks aastaks tervitusi sõpradele või sugulastele, siis saab laadalt ka toredaid pühadekaarte. Kingikotti leidub vahvaid heegeldatud mänguasju, mütse ja salle.

"Toidu poole pealt on rikkalik valik mett, õunu, hoidiseid, suitsuvorsti ja sinki, hapukapsast, verivorsti, pähkleid, kuivatatud puuvilju, siirupit, mune, makroone ja teisi maitsvaid küpsetisi. Õue on lubanud tulla kaupleja, kes pakub kuuma glögi," tutvustab Neito.

Soetada saab ka pusasid, T-särke ja mikrofiibrist saunalinu, mida kaunistavad vabakutselise kunstniku ja pallaslase Ingmar Järve "Ussikuningas".

Tulge ostlema või nautlema laada melu, kõik on oodatud!

Üritus on kõigile huvilistele TASUTA. Kella 11.30-st saab tund aega nautida ka meeleolukat Kadrina Kapelli esinemist. Neile järgnevad kell 12.30 Kadrina rahvamaja laste- ja noorte muusikaring.

Ürituse FB: https://www.facebook.com/events/466538942239252

Fotol: Kadrina Kapell esinemas