« Tagasi

Kes on Kadrina valla Aasta Tegijad 2018? Märgakem tublisid!

 

Tublide tunnustamine algab taas! Aasta Tegija auhinna laureaati antakse välja kolmes kategoorias, milleks on kultuuri/hariduse, majanduse/ettevõtluse ja spordi kategooria. Iga laureaadi auhinnafond on 1000 eurot.

Kandidaate võib esitada igaüks! Rahvahääletusele mineva tublide nimekirja paneb kokku Kadrina Vallameedia Nõukoda uus kooseis, kuhu kuuluvad Ülle Visnapuu, Liivi Heinla, Triin Toming, Robert Salep ja Rein Sikk. Rahvahääletuse tulemused kantakse volikogule ette jaanuari lõpus, misjärel volikogu kinnitab aasta tegijad. Nii tegijad kui kõik nomineeritud saavad tunnustatud Vabariigi aastapäeval.

Esita kandidaat nõnda:

  1. Leidke enda jaoks see tubli tegija kultuuri/hariduse, spordi, ettevõtluse/majanduse valdkonnas;
  2. kirjutage kandidaadi kohta lühike, paarilauseline tubliduse põhjendus;
  3. saatke ettepanek koos põhjendusega e-kirjana aadressile kadrina@kadrina.ee või tavakirjaga aadressile Rakvere tee 14, Kadrina 45201.

NB! Need, kellele on omistatud „Aasta Tegija" nimetus, ei saa auhinna kandidaadiks uuesti esitada enne kolme aasta möödumist.

Kandidaate saab esitada 5. detsembrini. Nominentide nimekirjad ilmuvad vallalehes ja vallaveebis. Hääletada saab vallaveebis ja valla raamatukogudes 15. jaanuarini.


Kadrina valla tegijad aastal 2017 olid:

  • Ettevõtluse/majanduse valdkonnas – Aru Põllumajanduse OÜ – personali heaolu eest seisja
  • Kultuuri/hariduse valdkonnas – Läsna-Loobu külakogukond – konkursi Eesti Aasta Küla 2017 tiitli võitja
  • Spordi valdkonnas – Cris Poll – sportlike saavutuste eest ülipikamaajooksudel