« Tagasi

Kevin Baumann Eesti meister rannamaadluses 2021

13.06.2021 toimusid Valgas Eesti Meistrivõistlused rannamaadluses. Kehakaalus + 90 kg tuli Eesti Meistriks Kevin Baumann, kes alistas kindlalt kõik oma 5 vastast ja näitas tehniliselt küpset maadlust. Tubli töö!

Lisaks sai esikoha meie "pesamuna" Stenar Objartel kehakaalus - 20 kg. See oli tema esimeseks esikohaks. Õnnitlused!

- 53 kg saavutas tubli kolmanda koha 2 matšivõiduga Aron Lavrits. Tulemus polnud päris see, mida ta soovis, aga järgmisel korral paremini.

Kehakaalus - 38 kg jäi natukene medalist puudu Steven Objartelil, kes saavutas tubli 4. koha. Medalit ei saanud aga samas näitas sisu ja oli tubli.

Naistemaadluses jäi väga vähe puudu Maie Mölderil, et saavutada Eesti MV medal. Juhtis medalimatšis kindlalat aga kahjuks tulid mõned taktikalised vead sisse ja sellel korral tubli 4. koht.

Sellel korral jäid võiduta: Kennet Kesküla, Aigar Nurk ja Elar Hinno.

Täname toetajaid: TICKMILL - Illimar Mattus/Ingmar Mattus, Oleg Gross, Liina Heide, Kadrina Vallavalitsus, Rakvere Vallavalitsus, Haljala Vallavalitsus, Rahandusministeerium, Virumaa Katused OÜ - Arto Viru, RRLektus AS,  K-KUMMID - Kristo Kalvistu, Aho Augasmägi, Eesti Kultuurkapital, AS ARU GRUPP,  ARU PÕLLUMAJANDUSE OÜ, OÜ PIXNER, MEIE POOD, EESTI FAZER, Andi Grigorjev, METALLITUBA OÜ - Triin Toming, Onu Rullu.

Marger Pormann