Huvitegevuse võimalused Kadrinas 2018/2019

 

Kadrina Rahvamajas

ESMASPÄEV
11.00 - 13.00 Vöökudujate memmed Aino Orgmets
18.00 - 20.00 Pasunakoor Kaido Järvsoo
19.00 - 21.00 Vanem segarahvatantsurühm Kahevahel Helena Mägi
19.00 - 21.00 Segakoor Silja Uhs
19.00 - 21.00 Kirikukoor Anne Peäske
 
TEISIPÄEV
18.30 - 21.00 Naisrahvatantsurühm Omavahel Egert Eenmaa ja Triinu Sikk
19.00 - 21.00 Käsitööring Külli Münter
 
KOLMAPÄEV
19.00 - 20.30 Vöökudujad Aino Orgmets
19.00 - 20.30 Segakoor Silja Uhs
18.00 - 20.00 Pasunakoor Kaido Järvsoo
 
NELJAPÄEV
18.30 - 21.00 Naisrahvatantsurühm Omavahel Egert Eenmaa ja Triinu Sikk

 

Kadrina Huvi- ja Noortekeskuses

ESMASPÄEV
19.00 - 20.00 Seinaronimine Raido Nagel, Huviklubi Nelson
 
TEISIPÄEV
19.00 Linetants Evelin Teiva
 
KOLMAPÄEV
19.00 Linetants Evelin Teiva
19.00 - 20.30 Kriya hatha jooga Merle Soidla
 
NELJAPÄEV
18.00 Koroona Hillar Elva, MTÜ Kadrina Novus SK
19.30 Asahi Jüri Undusk

 

 

Kadrina Keskkoolis

ESMASPÄEV
19.00 - 20.15 Ringtreening Rutt Kuusemäe
 
TEISIPÄEV
19.30 - 20.30 Stepp-aeroobika Janika Holmberg
 
KOLMAPÄEV
17.30 - 21.00 Vibulaskmine Kadi Koort
19.00 - 20.15 Body-aeroobika Rutt Kuusemäe
 
NELJAPÄEV
19.30 - 20.30 Body-aeroobika Janika Holmberg
 
REEDE
16.00 - 19.00 Vibulaskmine Kadi Koort

 

Kadrina Spordikeskus

ESMASPÄEV
15.30 - 17.00 Jalgpall Dmitrii Baikov
17.30 - 19.30 Maadlus

Valeri Pormann, SK Caaro

Marger Pormann, SK Caaro

19.30 - 20.30 Vesivõimlemine Janika Holmberg
18.30 - 19.30 Korvpall Raido Parve
 
TEISIPÄEV
17.30 - 19.30 Maadlus

Valeri Pormann, SK Caaro

Marger Pormann, SK Caaro

19.30 - 20.30 Saalihoki Marko Teiva
 
KOLMAPÄEV
15.30 - 17.00 Jalgpall Dmitrii Baikov
17.00 - 20.00 Lasketiir Ants Gruno
17.15 Jõusaali ringtreening Rene Kuusik
17.30 - 19.30 Maadlus

Valeri Pormann, SK Caaro

Marger Pormann, SK Caaro

19.00 - 20.00 Korvpall Raido Parve
 
NELJAPÄEV
17.30 - 19.30 Maadlus

Valeri Pormann, SK Caaro

Marger Pormann, SK Caaro

18.30 - 19.30 Saalihoki Marko Teiva
 
REEDE
17.30 - 19.30 Maadlus

Valeri Pormann, SK Caaro

Marger Pormann, SK Caaro

19.30 - 20.30 Saalijalgpall Kristo Remmelgas
 
PÜHAPÄEV    
16.00 Jõusaali ringtreening Rene Kuusik
17.30 - 19.30 Maadlus

Valeri Pormann, SK Caaro

Marger Pormann, SK Caaro

 

Lasteaed Sipsikus

NELJAPÄEV
19.00 - 20.15 Jooga Päikesetervitus OÜ