Valla osalemine mittetulundusühingutes ja sihtasutustes

19.11.18

 

SA Kadrina Spordikeskus nõukogu

Vahur Leemets - nõukogu esimees

vahur@nelson.ee

Jaan Rummi

 

Rando Maamägi

 

Tõnu Rummo

Tonu.Rummo@kadrina.ee

Rutt Kuusemäe

 

 

SA Kadrina Spordikeskus juhatus

Robert Salep

Robert.Salep@kadrina.ee

 

OÜ Kadrina Kommunaal juhatus

Andres Nukk

Andres.Nukk@kadrina.ee

Rein Kaubi

Rein.Kaubi@kadrina.ee

Alo Laaniste

Alo.Laaniste@kadrina.ee

 

OÜ Kadrina Hooldekodu juhatus

Meelis Suvi

Meelis.Suvi@kadrina.ee  

Heli Truuver

heli.truuver@kadrinatk.ee  

Merli Vilms

 

 

AS Kadrina Soojus nõukogu

Aare Palmsalu

aare.palmsalu@gmail.com

Jüri Suurkivi

 

Georg Lužkov

 

 

Eesti Linnade ja Valdade Liit (ELVL)
valla esindajad üldkoosolekul: volikogu esimees Madis Viise, vallavanem Kairit Pihlak
valla esindaja volikogus: volikogu esimees Madis Viise

 

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit (VIROL)
valla esindajad üldkoosolekul: volikogu esimees Madis Viise, vallavanem Kairit Pihlak

 

MTÜ Rakvere Haigla (AS Rakvere Haigla)
valla esindaja üldkoosolekul: vallavanem Kairit Pihlak

 

MTÜ Lääne-Virumaa Jäätmekeskus
valla esindaja: vallavanem Kairit Pihlak

 

MTÜ Eesti Muusikakoolide Liit
valla esindaja: Kadrina Kunstidekooli direktor Eve Vunk

 

MTÜ Arenduskoda
valla esindaja: vallavanem Kairit Pihlak

 

MTÜ Eesti Mõisakoolide Ühendus

 

MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus
valla esindaja: vallavanem Kairit Pihlak

 

Toimetaja: LISETE LAISAAR