Kadrina Vallavolikogu komisjonid

 

Majanduskomisjon

Esimees: Madis Viise 

Kontakt: Madis.Viise@kadrina.ee

Aseesimees: Jaanus Reisner

Liikmed: Rait Karus, Reimo Rüütel, Marge Schwindt, Anneli Meibaum, Risto Murumägi, Liina Suurkivi, Erich Petrovits, Viive Tuuna, Marko Teiva, Siim Umerov ja Jürgen Lankei.

Majanduskomisjoni koosolekute protokollid

 

Kultuuri- ja spordikomisjon

Esimees: Risto Murumägi

Kontakt: Risto.Murumagi@kadrina.ee

Aseesimees: Helena Mägi

Liikmed: Vahur Leemets, Mati Tiiter, Ingrid Liivamäe, Jaan Rummi, Madis Viise, Eve Vunk, Jürgen Lankei, Olev Käsperson, Karmo Kullamägi, Lembit Kerov ja Maris Piispea.

Kultuuri- ja spordikomisjoni koosoleku protokollid

 

Sotsiaalkomisjon

Esimees: Marge Schwindt

Kontakt: Marge.Schwindt@kadrina.ee

Aseesimees: Viive Tuuna

Liikmed: Sirje Eirand, Susanne Rüütel, Laili Konist, Kevin Volter, Rauno Tõevälja, Aleksei Osokin, Kai Tamm, Teet Toming, Tiina Zõbin ja Hanna-Eliise Liivak.

Sotsiaalkomisjoni koosolekute protokollid

 

Hariduskomisjon

Esimees: Liina Suurkivi

Kontakt: Liina.Suurkivi@kadrina.ee

Aseesimees: Ben Lilleoja

Liikmed: Karl Lindam, Helene Kristine Viita, Jüri Suurkivi, Marie Petrovits, Marge Schwindt, Anu Faelmann-Klaus, Arvo Pani, Anne Mäeots, Evelin Teiva, Haralt Rahupõld ja Ketlin Rebane.


Hariduskomisjoni koosolekute protokollid

 

Maaelukomisjon

Esimees: Anneli Meibaum

Kontakt: Anneli.Meibaum@kadrina.ee

Aseesimees: Alo Laaniste

Liikmed: Tiina Raudla, Airi Raus, Gert Kaso, Meelis Stern, Valter Kaima, Heli Napp, Marge Gross, Sirje Kuusik, Rein Kaubi, Ants Leht ja Mirko Raik.

Maaelukomisjoni koosolekute protokollid

 

Revisjonikomisjon

Esimees: Marko Teiva

Kontakt: Marko.Teiva@kadrina.ee

Aseesimees: Viive Tuuna

Liikmed: Jaanus Reisner, Risto Murumägi ja Siim Umerov.

Revisjonikomisjoni koosolekute protokollid