Vallavolikogu liikmed

 

1. Madis Viise Valimisliit Tegu Seob Madis.Viise@kadrina.ee volikogu esimees
2. Viive Tuuna Valimisliit Koduvald Viive.Tuuna@kadrina.ee volikogu aseesimees
3. Gert Kaso Valimisliit Tegu Seob Gert.Kaso@kadrina.ee volikogu liige
4. Alo Laaniste Valimisliit Terve Vald Alo.Laaniste@kadrina.ee volikogu liige
5. Karl Lindam  Valimisliit Tegu Seob Karl.Lindam@kadrina.ee volikogu liige
6. Ben Lilleoja Valimisliit Koduvald Ben.Lilleoja@kadrina.ee volikogu liige
7. Anneli Meibaum Valimisliit Tegu Seob Anneli.Meibaum@kadrina.ee volikogu liige
8. Risto Murumägi Valimisliit Tegu Seob Risto.Murumagi@kadrina.ee volikogu liige
9. Helena Mägi Valimisliit Koduvald Helena.Magi@kadrina.ee volikogu liige
10. Raido Nagel Valimisliit Tegu Seob Raido.Nagel@kadrina.ee volikogu liige
11. Haralt Rahupõld Eesti Konservatiivne Rahvaerakond Haralt.Rahupold@kadrina.ee volikogu liige
12. Airi Raus Valimisliit Tegu Seob Airi.Raus@kadrina.ee volikogu liige
13. Jaanus Reisner Valimisliit Koduvald Jaanus.Reisner@kadrina.ee volikogu liige
14. Marge Schwindt Valimisliit Tegu Seob Marge.Schwindt@kadrina.ee volikogu liige
15. Liina Suurkivi Valimisliit Tegu Seob Liina.Suurkivi@kadrina.ee volikogu liige
16. Edgar Tamm Valimisliit Tegu Seob Edgar.Tamm@kadrina.ee volikogu liige
17. Marko Teiva Valimisliit Terve Vald Marko.Teiva@kadrina.ee volikogu liige
18. Rauno Tõevälja Valimisliit Tegu Seob Rauno.Toevalja@kadrina.ee volikogu liige
19. Siim Umerov Eesti Konservatiivne Rahvaerakond Siim.Umerov@kadrina.ee volikogu liige

 

Kadrina Vallavolikogu liikmetele tasu ja hüvituse suurus ja maksmise kord
Korruptsioonivastase seaduse rakendamine
Valla valimiskomisjoni otsused