« Tagasi

Kennet, Aron ja Kahro saavutasid Soomes kindla esikoha!

1. veebruaril toimusid Soomes, Tamperes T. Kangasniemen XXII MV ja TUL meistrivõisltused. Caaro SK osales 10 maadlejaga, kokku osales võistlustel 43 maadlusklubi ja Caaro SK saavutas meeskondlikult II koha.

See oli juba 4-ndaks välisvõistlusteks Caaro SK maadlusklubile 2020 aastal.  

-32kg saavutas esikoha Kennet Kesküla. Kõik neli matši oli ta oma vastastes selgelt parem. Kennet on teinud tubli arengu viimaste kuudega. Eelmisel nädalal Rootsis kui nüüd Soomes tuli kindel esikoht.

-42kg saavutas esikoha Aron Lavrits. Töö kiire ja korralik, järjekordne esikoht. Aron õigustab oma hüüdnime "talent", tema on vaieldamatult üks andekamaid Eesti maadlejaid selles vanuses. 

+69kg saavutas Kahro Pallon esimese koha. Selles kehakaalus jäi meil koju veel paar vägilast, keda tahaks proovida:) Kahro tuli ühtlasi ka TUL-i Meistriks. 

-36kg saavutas tubli teised koha meie ainuke tütarlapse sellel korral Helen Saluvee, vanem vend Jakob Marten Saluvee saavutas kehakaalus 46kg kahe matšivõiduga kolmanda koha.

-30kg saavutas sellel korral Steven Objartel III koha.

-32kg saavutas Marten Nordling tubli kolmanda koha.

-38kg saavutas Rasmus Nordling 4-nda koha.

-30kg saavutas Aleksandr Ismailov 5-nda koha.

-26kg saavutas Oliver Nordling 7-nda koha.

Treenerina oli abis Marger Pormann

Täname toetajaid: TICKMILL - Illimar Mattus/Ingmar Mattus, Oleg Gross, Liina Heide, Kadrina Vallavalitsus, Virumaa Katused OÜ -Arto Viru, RRLektus AS ja K-KUMMID (Kristo Kalvistu).

 

Marger Pormann