« Tagasi

Ungarist meeskondlik esikoht + treeninglaager

Caaro SK maadlejad osalesid 02-11.07.2020 Ungaris (Dorog, Cegled) treeninglaagris. Steven, Kennet, Aron, Artur, Rasmus, Kahro Pallon osalesid treeninglaagris, kus said palju treeningtunde. Trennid erinevad palju, mis eestlased on harjunud tegema ja hinnatud treenerid näitasid tehnikat lastele. Väärt kogemus.

Lisaks külastas treeninguid valitsev Maailmameister Tamás Lőrincz, kelle koduklubi korraldas treeninglaagrit. https://dailynewshungary.com/this-is-how-lorincz-became-wo…/

Viimasel päeval korraldati meeskondlik võistlus, kus Eesti meeskond saavutas I koha.

Juba homme sõidame treeninglaagrisse Saaremaale.

Täname toetajaid: TICKMILL - Illimar Mattus/Ingmar Mattus, Oleg Gross, Liina Heide, Kadrina Vallavalitsus, Virumaa Katused OÜ -Arto Viru, RRLektus AS, K-KUMMID (Kristo Kalvistu), Aho Augasmägi, Eesti Kultuurkapital, AS ARU GRUPP, RAHANDUSMINISTEERIUM, OÜ PIXNER ja Ferenc Puksa.

See oli ühtlasi esimeseks välislaagriks ja võistluseks Eesti maadlejatele. Treeningud olid pikemad, õpetati väga palju tehnilisi sooritusi. Lastele oli ka see suureks tunnustuseks, et said näha oma silmaga valitsevat Maailmameistrit. Ungari maadlus on maailmas väga tunnustatud ja nad on edukad.