« Tagasi

Teadmistepäeva tervitus

Head õpilased, õpetajad, lapsevanemad, valla hariduspere! Tarkusepäevaga algab uus igapäevane elurütm. Kild killu haaval hakkame taas koguma koolitarkust, raamatutarkust, elutarkust, kirjatarkust… ja nii vähemalt kevadeni välja.

Usun, et möödunud kevade ebatavaline õpikogemus kinnitas teadmist ja tunnet, et päriselt koolis käia, õppida ja õpetada on ikkagi kõige parem.

Soovin õppijatele huvitavat õppeaastat, häid ideid koolitööde tegemisel, häid suhteid õpetajate ja sõpradega, palju avastamisrõõmu.

Abiturientidele soovin rahulikku keskendumist kõige olulisemale. See on kooli lõpetamine parimal võimalikul moel. Samuti kaalumine, mis suunas edasi liikuda. Hea haridus võimaldab piirideta unistada. Unistuste teostamine on igaühe enda kätes. Edu selles!

Õpetamine on loominguline töö - uued olukorrad, ootamatused, uued õpilased nõuavad loovat suhtumist. Soovin õpetajatele inspiratsiooni, et töö oleks jätkuvalt huvitav ja õpetamist saadaks õpilastega vastastikune koolirõõm.

Hea haridus on koostöövili. Perekonna tugi ja mõistev suhtumine on väga tähtis, et kõik kenasti sujuks. Soovin lastevanematele selleks kannatlikkust, rahulikku kuid kindlat meelt.

Tegutseme kõik ühiselt selle nimel, et olla muutuvas maailmas kohanemisvõimelised. Koostöös saame hakkama iga olukorraga. Püsime terved.

Head tarkusepäeva ja ilusat uut õppaastat!

 

Kairit Pihlak

vallavanem