« Tagasi

Kennet ja Aron näitasid klassi, kokku kolm kuldmedalit

26.09 toimus Paikusel Leo Kreinini XIX mälestusvõistlus kreeka-rooma ja naistemaadluses. Caaro SK osales sellel korral 10 maadlejaga ja saak oli hea.

Kennet Kesküla sai arvestuses 2010 ja nooremad 36 kg I KOHT ning arvestuses 2007 ja nooremad 35 kg I KOHT. Kõik võidud tulid ülekaalukalt. Kennet on tubli arengu teinud sellel aastal.

Aron Lavrits saavutas kehakaalus -43 kg kindla esikoha.Stenar Objartel maadles kehakaalus -19 kg. Sellel korral oli suur saavutus, et astus julgelt matile ja nautis võistlemist. Tulemuseks tubli 4. koht.

-32kg võistles Steven kahes vanuses ja saavutas 3. ja 6. koha. -40kg saavutas Rasmus Nordling 4. koha. -43 kg tegi oma esimese võistluse Eric Lust. Sellel korral jäi võiduta aga ega need võidud ka tulemata ei jää. -45 kg saavutas tubli III KOHA Mairold Einard. -55 kg jäi võiduta Aigar Nurk.

Naistemaadluses saavutas kehakaalus -45kg II koha Liisbet Milvaste ja kehakaalus -52kg saavutas Kirke Kleer hõbemedali.

Treeneritena oli abis Marger Pormann ja Valeri Pormann. Lisaks veel: Kaido Tikk, Kätlin Trestip, Artur Objartel

 

Täname toetajaid TICKMILL - Illimar Mattus/Ingmar Mattus, Oleg Gross, Liina Heide, Kadrina Vallavalitsus, Rakvere Vallavalitsus, Haljala Vallavalitsus, Rahandusministeerium, Virumaa Katused OÜ - Arto Viru, RRLektus AS, K-KUMMID - Kristo Kalvistu, Aho Augasmägi, Eesti Kultuurkapital, AS ARU GRUPP, ARU PÕLLUMAJANDUSE OÜ, OÜ PIXNER, MEIE POOD, EESTI FAZER, Andi Grigorjev

 

Marger Pormann