« Tagasi

Kandideeri Strasbourgi CLRAE 42. ja 43. plenaarsessioonile

18-30-aastastel noortel on võimalus kandideerida Strasbourgi CLRAE 42. ja 43. plenaarsessioonile

18.-30.-aastased noored saavad kandideerida Prantsusmaal, Strasbourgis toimuvale 2022. aasta CLRAE kevad- (20.-24. märts) ja sügissessioonile (23.-27. oktoober).

Osaleda saab vaid siis, kui võimalik on kohal viibida mõlema sessiooni kõikidel päevadel. (NB! Kuupäevad võivad muutuda, kui peaks selguma, et sessioonid toimuvad üle veebi.)
Kandideerimiseks tuleb täita kandideerimisavaldus veebikeskkonnas ja salvestada avaldust toetav kuni 30-sekundiline video.

CLRAE on Euroopa Nõukogu Kohalike- ja Piirkondlike Omavalitsuste Kongress, vt.  https://www.elvl.ee/clrae

Kandideerimise tähtaeg on 07. jaanuar 2022 ning detailse info ja täpsemad nõuded kandideerimise ja kandidaadi kohta leiab lingilt - https://mycloud.coe.int/s/NHrSGf8Mpdk9nFX?fbclid=IwAR03hqX_XuC5mM-1sFbOZ9hMotGuCCbYiERhvIhX3UQmmnFJefKbi9N4ZtI   

Samal lingil on ka kandideerimisvorm.

Kandideerima on oodatud kõik aktiivsed noored, noorsootöötajad ja erinevates MTÜdes kaasalöövad noored, kes on huvitatud poliitikate kujundamisest kohalikul tasemel. NB: Nõuetes on välja toodud, et noor ei tohi samal ajal kuuluda kohaliku omavalitsuse volikokku!

Igast Euroopa Nõukogu 47 liikmesriigist saab CLRAE plenaarsessioonide noorteprogrammis osaleda üks inimene ja ta valitakse välja otse CLRAE poolt (online kandideerimisavaldus saadetakse otse CLRAE-sse).


Noore reisikulud tasub ning päevaraha maksab talle CLRAE, samuti tagatakse majutus Strasbourgi noortehostelis.

Tausta- ja lisainfot Kongressi kohta võib küsida Marliis Rettault (ELVL nõunik) - marliis@elvl.ee, 60 43 007