Varade publitseerija

« Tagasi

1. detsembril käis Kadrinas külas Eesti Korvpalliliidu delegatsioon

Delegatsiooniga kohtusid Tere Kadrina Karude manager Raivo Tribuntsov, ideede generaator ja Tere Kadrina Karu Kristo Saage, vallavanem Kairit Pihlak, Kadrina Keskkooli direktor Krõõt Nõmmela-Mehide ja spordikeskuse juhataja Robert Salep.

Juttu tuli korvpalli olulisusest noortele eeskujude ja liikumisharjumuste loomisel. Rõhutati, et mida rohkem on sportivaid lapsi ja noori, seda vähem peab tegelema muude probleemidega. Mure kohaks oli ka korvpalli mängivate tüdrukute vähesus - teema millega peab kindlasti tegelema ja suuremaid ressursse suunama.

Korvpalliliit uuris, millega saaksid nemad olla korvpalli edendamisele meie vallas kasulikud, kuid ka seda, millised on meie nägemused.

Pärast kohtumist pandi nii mõndagi kõrva taha ja Korvpalliliit andis mõista, et omalt poolt aidatakse niipalju kui võimalik.

Samuti tõi Korvpalliliit välja, et Kadrina vallal on olemas väga eriline omadus Tere Kadrina Karude näol, sest pole palju selliseid omavalitsusi, keda seostatakse läbi spordi või spordimeeskonna, nagu Kadrinat seostatakse Tere Kadrina Karudega. See uudis ei tulnud muidugi uudisena, vaid andis põhjust meie meeskonna üle veel suuremat uhkust tunda. Samuti oli neil rõõm tõdeda, et suuresti tänu karudele on ka I liiga pealtvaatajate osas taas populaarne.