Varade publitseerija

« Tagasi

Kadrina valla noorte tänuüritus ootab uusi kandidaate

Eelmisel aastal Kadrina valla Noortevolikogu poolt alguse saanud traditsioon tuleb taas

Aasta tagasi tunnustati "Kadrina valla noorte tänuüritusel" mitmeid sportlasi, muusikahuvilisi, teiste kaitseks välja astujaid, aktiivseid ühiskonna liikmeid ja veel palju teisi. Oluline oli märgata panust väljaspool kooli ja see sõnum on tähtis ka täna. Noortevolikogu korraldab sellel aastat taaskord noorte tunnustusüritust, mis saab toimuma 23. veebruaril algusega kell 18.00 Kadrina Rahvamajas.

Tunnustatud saavad kõik 7.-26. aastased noored igas tegevusvaldkonnas. Ürituselt ei puudu etteasted meie enda valla noortelt.

Kandidaatideks ootame noori enda ümber, kes on silma jäänud oma aktiivse tegutsemisega kogukonnas, esindanud Kadrina valda erinevates huvitegevustes ja olnud eeskujuks teistele meie valla noortele enda tegevuste ning isiklike saavutustega.

Kadrina Kultuurikoja noorsootööspetsialisti, Anastasia Mägi sõnul on oluline märgata noorte tegevusi ka väljaspool õppeedukust ning premeerida neid selle eest.

Kandidaate on võimalik esitada kuni 12. Veebruarini (k.a) 2023 Kadrina valla Noortevolikogu Facebooki lehel märgitud lingil või saata e-kiri noortevolikogu@kadrina.ee, kuhu tuleb kirja panna tunnustuse saaja nimi ning põhjendus.


Iga noor loeb!