Varade publitseerija

« Tagasi

Noortevolikogu uue koosseisu kandidaadid on selgunud

Esitleme noortevolikogu uue koosseisu kandidaate. Esitatud tähtajaks saadeti kaheksa avaldust noortelt, kellega nüüd lähemalt tutvuda saate.

Hääletada saab teisipäeval, 14. märtsil Kadrina noortekeskuses kell 12-19.

E-hääletada saab juba varem, 6-9. märtsil. Teha saad seda siin: Osale (volis.ee)

 

Kandidaat nr. 1 Kreete Klee

Olen töökas ja pühendunud 15-aastane, Kadrina Keskkooli õpilane.

Osalen aktiivselt õpilasesinduses neljandat aastat.

Soovin Kadrina valla noortevolikokku kandideerida kuna olen huvitatud Kadrina noorte elu ja vabaaja arendamisest Kadrinas, leidma probleemidele lahendusi ning võimalusi, kuidas Kadrina noored saaksid olla aktiivsemad.

 

Kandidaat nr. 2 Jürgen Lankei

Minu nimi on Jürgen Lankei, olen 21 aastane Kadrina Keskkooli vilistlane. 

Õpin Tartu Ülikooli Narva kolledžis noorsootööd ja töötan Kadrina noortekeskuses. 

Olen vahetuva noortevolikogu koosseisu aseesimees ja nvk liikmena osalesin Kadrina vallavolikogu majanduskomisjoni töös.

Kaks aastat noortevolikogus on toetanud minu arengut nii inimestega suhtlemises, sündmuste korraldamises kui ka ametlike pöördumiste koostamises. Lisaks on noortevolikogusse kuulumine toonud mind lähemale kohaliku omavalitsuse juhtimise korraldusse ja seeläbi olen saanud uusi olulisi teadmisi kommunaalpoliitikast.Pean oluliseks noorte kaasatust valla juhtimise erinevatel tasanditel ja tean, et tugeva meeskonnaga on võimalik noorte hääl kuuldavaks teha.

Omaltpoolt panustaksin noortevolikogu uue koosseisu tegemistesse seniste teadmiste ja kogemustega ning julgustaksin kaaslasi olema avatud ja uudishimulikud.

Kandidaat nr. 3 Laur Lepik

Olen julge noor, kes suudab enda arvamuse eest seista ja seda põhjendada. Minu peamisteks hobideks on rahvatants ja juba viimased 4 aastat kuulun Kadrina noorkotkastesse. Tänu sellele olen väga hästi kursis, kuidas teha erinevate inimestega koostööd.

 

Kandidaat nr. 4 Maigron Matsiselts

Olen 15 aastane noormees Maigron. Olen suurte mõtete ja ettevõtliku meelega. Kõige paremini iseloomustab mind väljend Hunt Kriimsilm ja tema üheksa ametit. Minu lemmikuteks hobideks on aiandus, puutöö ja ujumine. Olen avatud kõigele uuele, mis vajab uuendamist ja muutmist.

 

Kandidaat nr. 5 Saamuel Palu

Olen rõõmsameelne noormees, kes teeb ja jõuab palju.

Mulle meeldib nii sport, muusika kui ka riigikaitse.

Õpin muusikakoolis, tegelen laulmisega, osalen noorkotkaste tegevustes ning olen meeleldi abiks erinevatel üritustel.

 

 

Kandidaat nr. 6 Reele Raap

Õpin Kadrina Keskkooli gümnaasiumi osas, hetkel viibin vahetusõpilasena Kanadas.

Noortevolikogus on mul kolm peamist eesmärki.

Korralik koolitoit!

Kooli ruumid korda!

Noorte hääl kuuldavaks!

 

Kandidaat nr. 7 Ketlin Rebane

Olen uudishimulik, rõõmsameelne ja sihikindel noor, kes omab kahe aasta pikkust kogemust Kadrina valla noortevolikogu töös ja seetõttu on mul olemas oskused ja kogemused erinevate ürituste korraldamisel ning noorte huvide eest seismisel. Lisaks kuulun ka Kadrina valla hariduskomisjoni koosseisu, kus esindan Kadrina valla noori. 

 

 

Kandidaat nr. 8 Niita Mohini Vool

Ma olen 15. aastane tüdruk, kelle kujutlusvõime on palju suurem, kui ta ise. Ma armastan kogu südamega kunsti ja selle loomist. Mulle meeldib aidata kõiki, kellel on abi vaja. Ma olen nagu 4 aastaajaga aasta oma 12 kuuga ehk hea kohanemisvõimega. Ma olen rõõmsameelne, töökas, abivalmis ja hooliv. Ma olen ka suure südamega ja targa peaga noor preili, kellel on võime leida lahendusi erinevatele olukordadele.