Kadrina Vallavolikogu komisjonid

 

Majanduskomisjon

Esimees: Madis Viise 

Kontakt: Madis.Viise@kadrina.ee

Aseesimees: Mati Tiiter

Liikmed: Marge Schwindt, Holger Bremen, Rein Kaubi, Tõnu Heide, Andres Taimla, Karl Lindam, Risto Murumägi

 

Kultuuri- ja spordikomisjon

Esimees: Risto Murumägi

Kontakt: Risto.Murumagi@kadrina.ee

Aseesimees: Mati Tiiter

Liikmed: Jaan Rummi, Marger Pormann, Madis Viise, Liis Ambos, Andres Lindam, Heli Napp, Õnne Kiviperk, Anneli Meibaum

 

Sotsiaalkomisjon

Esimees: Andres Taimla

Kontakt: Andres.Taimla@kadrina.ee

Aseesimees: Ene Milvaste

Liikmed: Marge Schwindt, Heili Tammemägi, Evelin Annsoo, Sirje Eirand, Jaanika Kirs, Iiri Aasa, Merli Vilms, Hannely Piiskoppel

 

Hariduskomisjon

Esimees: Mati Tiiter

Kontakt: Mati.Tiiter@kadrina.ee

Aseesimees: Marge Schwindt

Liikmed: Liina Suurkivi, Eva Kaarin Viise, Reesi Sirvi, Monica Jaanimets, Maiu Essi, Anu Faelmann-Klaus, Viive Tuuna, Holger Bremen

 

Maaelukomisjon

Esimees: Ene Milvaste

Kontakt: Ene.Milvaste@kadrina.ee

Aseesimees: Anneli Meibaum

Liikmed: Elmar Uke, Ülo Kais, Janne Kübar, Väigo Pihlak, Gert Kaso, Raido Nagel, Rein Kaubi

 

Revisjonikomisjon

Esimees: Karl Lindam

Kontakt: Karl.Lindam@kadrina.ee

Aseesimees: Tõnu Rummo

Liikmed: Alo Laaniste