Kadrina Vallavolikogu komisjonid

 

Majanduskomisjon

Esimees: Madis Viise 

Kontakt: Madis.Viise@kadrina.ee

Aseesimees: Jaanus Reisner

Liikmed:  Rait Karus, Reimo Rüütel, Mati Tiiter, Anneli Meibaum, Risto Murumägi, Meelis Stern, Erich Petrovits, Viive Tuuna, Marko Teiva, Siim Umerov, Jürgen Lankei

Majanduskomisjoni koosolekute protokollid

 

Kultuuri- ja spordikomisjon

Esimees: Risto Murumägi

Kontakt: Risto.Murumagi@kadrina.ee

Aseesimees: Jaanus Reisner

Liikmed: Tiina Raudla, Mati Tiiter, Ingrid Liivamäe, Jaan Rummi, Madis Viise, Eve Vunk, Jürgen Lankei, Ben Lilleoja, Karmo Kullamägi, Marko Rauman ja Reele Raap.

Kultuuri- ja spordikomisjoni koosoleku protokollid

 

Sotsiaalkomisjon

Esimees: Viive Tuuna

Kontakt: Viive.Tuuna@kadrina.ee

Aseesimees: Rait Karus

Liikmed: Sirje Eirand, Susanne Rüütel, Laili Konist, Kevin Volter, Monica Jaanimets, Ingrid Liivamäe, Aleksei Osokin, Kai Tamm, Evelin Annsoo, Tiina Zõbin ja  Niita Mohini Vool.


Sotsiaalkomisjoni koosolekute protokollid

 

Hariduskomisjon

Esimees: Meelis Stern

Kontakt:  Meelis.Stern@kadrina.ee

Aseesimees: Siim Umerov

Liikmed: Karl Lindam, Helene Kristine Viita, Jüri Suurkivi, Marie Petrovits, Reet Kruusmann, Anu Faelmann-Klaus, Viive Välimets, Anne Mäeots, Evelin Teiva, Saamuel Palu.


Hariduskomisjoni koosolekute protokollid

 

Maaelukomisjon

Esimees: Anneli Meibaum

Kontakt: Anneli.Meibaum@kadrina.ee

Aseesimees: Rein Kaubi

Liikmed: Tiina Raudla, Airi Raus, Gert Kaso, Meelis Stern, Valter Kaima, Heli Napp, Marge Gross, Sirje Kuusik,  Ants Leht, Vahur Kalind ja Maigron Matsiselts.

Maaelukomisjoni koosolekute protokollid

 

Revisjonikomisjon

Esimees: Marko Teiva

Kontakt: Marko.Teiva@kadrina.ee

Aseesimees: Viive Tuuna

Liikmed: Jaanus Reisner, Risto Murumägi ja Siim Umerov.

Revisjonikomisjoni koosolekute protokollid