Anna suurjäätmed üle otse koduväravast

Ragn-Sells AS korraldab korra kuus suurjäätmete veoringi, mil on igal kodumajapidamisel võimalus ühe veoringi raames korraga kuni 5 eset otse oma koduväravast üle anda.

Selleks esita tellimus 6060439 või tellimus@ragnsells.ee. Suurjäätmete veoringid toimuvad 2022. aastal 13. septembril, 11. oktoobril, 08. novembril ja 06. detsembril.

Tellimus peab sisaldama jäätmete hulka ja kirjeldust (näiteks: kolm tooli, üks kapp, 5 vaipa jmt).

Tellimusi võetakse vastu kuni kaks tööpäeva enne veoringi – vastavalt 09. september, 07. oktoober, 4. november ja 02. detsember.

Suurjäätmete veo hind on 2,30 eurot/m3 (hind sisaldab käibemaksu). Jäätmete kogust hindab Ragn-Sellsi töötaja visuaalselt.

Suurjäätmed on – mööbliesemed, vaibad, madratsid, kardinapuud, kraanikausid, plastikust jõulukuused jms, mis on paigutatud mahuti kõrvale äravedamise eesmärgil.

NB! Suurjäätmetena ei käsitata ehitusjäätmeid, suuremõõtmelisi probleemtooteid, nagu autoromud või nende osad (sealhulgas vanarehvid), ning elektri- ja elektroonikaseadmeid või nende jäätmeid (sealhulgas pesumasinad, telerid, külmkapid, elektripliidid) ja muid tootjavastutusega hõlmatud jäätmeid.