Tervisekeskuses juba 19. töökoosolek

Vahepealse kuu jooksul on ehitustööd objektil Kadrina Tervisekeskus kiiresti edasi arenenud. Hoonele on paigaldatud vastupidav ja ilmastikukindel katus koos soojustusega. Kohe lõpeb seintele villa ja tuuletõkke paigaldamine. Seejärel saab asuda seinte lõplikule viimistlusele – katmisele fassaadiplaatidega.

Välistest töödest on veel tehtud teede ja platside alused ning paigaldatud on asfaldi esimene kiht. Teine kiht paigaldatakse järgmise aasta kevadel. Uude aastasse jääb ka kõnniteede rajamine.

Sisetöödest käib ventilatsioonitorude paigaldamine, vaheseinte ehitamine ja puitseinte viimistlemine. Sellel nädalal algab ka akende paigaldus. Töödega on alustanud elektrikud. Nii, et kõik ruumid on tõsiseid töömehi täis.

Kuna tööd on sujunud plaanipäraselt ja suuri probleeme ei ole olnud, siis viimasel töökoosolekul oli juba jutuks majale sildi paigaldamine, lipuväljaku rajamine ning Kadrina Tervisekeskuse omapära esiletoomise võimalused. Perearstid tõstatasid ka küsimusi sisedisaini osas, et tööruumid saaksid just nendele meelepärasteks. Kõikidele tekkinud küsimustele otsitakse üheskoos lahendusi.

Rõõm on tõdeda, et tööd on graafikus ja objekt peaks valmima tähtaegselt.

 

Aarne Laas

abivallavanem

 

Fotod Kadrina Tervisekeskuse ehitusest