Eestis hoogustunud koroonaviiruse leviku tõkestamiseks ja meie kõigi tervise kaitseks palume vallavalitsuse teenistujatega suhtlemiseks eelistada telefoni ja e-kirja saatmist. Kohtumine vallavalitsuse tööruumides tuleb ametnikuga eelnevalt kokku leppida. Meid külastades palume kanda maski ja desinfitseerida käed.

 

 Seoses koroonaviiruse levikuga palume sünni registreerimiseks ja elukohateate menetlemiseks esitada elektroonne avaldus e-rahvastikuregistris.

 

Eesti Vabariik 103!

Killukesed sinimustvalgest ja südant soojendavast päevast. Kodumaa sünnipäeva puhul asetati ühes Kaitseliiduga pärjad Vabadussõja mälestussambale, peeti palvus kirikus ning tunnustati tublisid kadrinlasi kontsert-aktusel Kadrina rahvamajas.
Elutööpreemia pälvinud Tiiu Uusküla sõnas oma tänukõnes, et tema jaoks on Eesti just Kadrina. Hoiame Kadrinat, hoiame Eestit! Head vabariigi aastapäeva!

 

Sipsiku Kadrina maja jääb nädalaks suletuks

Alates 22. veebruarist kuni 1. märtsini on Kadrina lasteaed Sipsik Kadrina maja suletud, kuna kahe rühma töötajad on andnud COVID-19 positiivse proovi.

"Tänaseks on selgunud, et kahe rühma töötajad on andnud COVID-19 positiivse proovi ning veel mitu haigustunnustega töötajat ootavad testi vastust. Haiguse leviku tõkestamiseks oleme otsustanud Kadrina maja sulgeda," sõnas lasteaia direktor Anu Faelmann-Klaus ning lisas, et haigestunud töötajad on koheselt töölt peale haigustunnuste ilmnemist töölt koju jäänud ning lähikontaktsetele ja rühma lapsevanematele on olukorrast teada antud.

Rühmad avatakse Kadrina majas taas 1. märtsil. Hulja maja jääb avatuks, kuid rakendatakse järgmisi ennetusmeetmeid: lapsed on oma rühmaruumis või õuealal, saalitegevusi ei toimu ja rühmade vahelised kontaktid puuduvad. Töötajad kannavad jätkuvalt väljaspool rühmaruumi maske ja ruume tuulutatakse ning desinfitseeritakse Terviseameti juhiste kohaselt.

Mõistvat suhtumist ja hoiame tervist!

 

"Annan teada, et tänase seisuga on lisandunud veel üks COVID-19 positiivne õpilane ning ka direktor, kellest mõlemad on täiesti asümptomaatilised," seisab Vohnja lasteaed-algkooli kodulehel.

Seoses direktori nakatumisega määrab Terviseamet kõik temaga kokku puutunud lapsed ja õpetajad eneseisolatsiooni. Seega on lasteaed kuni 27. veebruarini suletud ning uuesti kohtutakse 1. märtsil!

Olge hoitud ja püsige terved!

 

Algab kaasava eelarve ettepanekute esitamine

Käes on aeg alustamaks 2021. aasta kaasava eelarve ettepanekute kogumisega. Kadrina valla kaasava eelarve eesmärk on anda kohaliku kogukonna liikmetele võimalus teha 15 000 euro ulatuses ettepanekuid valla elu edendamiseks ja osaleda hääletusel parimate ideede väljaselgitamiseks.

Eelnevate aastate kogemustest soovitame juba varakult eeltööga alustada. Mõelda hoolikalt ideed läbi, mis on olulised ja ootavad teostamist. Mida suurem on kasusaajate ja toetajate hulk seda tõenäolisem, et idee saab teoks. Kogu kaasava eelarve protsess alustades ettepanekust, teostatavusest ja lõpetades eelarvega vajab süvenemist ning põhjalikku eelarve planeerimist.

 Esitamise tähtaeg on 01. märts kuni 01. aprill 2021, ettepanekud saata e-posti teel kadrina@kadrina.eeEsitamiseks vajalik vorm.

Tingimustele vastavad ettepanekud lähevad rahvahääletusele ning enim hääli saanud objekt viiakse ellu 12 kuu jooksul. 

 

Ehitustööd Valgejõe sillal 25.02-22.06

Nordpont OÜ alustab 25. veebruaril 2021. aastal ehitustöödega riigimaanteel nr 24 Tapa-Loobu  2,279 km asuval Valgejõe sillal.

 Ajavahemikul 25.02–22.06.2021 on sild liiklusele suletud.

Ümbersõit kooskõlastatud ja tähistatud marsruudil Imastu-Tapa.

 

 

Ära lase veemõõtjal jäätuda!

AS-i Kadrina Soojus juhataja Gunnar Kaldmaa tuletab meelde, et väljas olev talv hakkab kimbutama ka keldreid. 

"Palun kontrollida ja tagada, et keldrites (veemõõdusõlmedes) oleks positiivne temperatuur ning veemõõtjad ei külmuks nagu juhtus ühes Viitna korterelamus," sõnas Kaldmaa.

 

Uudised ja teated

Tunnusta sotsiaalvaldkonda panustajaid

25.02.2021

Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon kuulutas välja konkursi parimate sotsiaalvaldkonna töötajate tunnustamiseks. Konkursi tähtaega pikendati 15. märtsini. Iga-aastane tunnustamise konkurss on hea võimalus tõsta esile oma piirkonna, valla või asutuse ...  Loe edasi »

 

Statistika

Rahvaarv: 4821 seisuga 01.02.21
Pindala: 358,92 km²
Suurim asula: Kadrina (2148)
Koole: 2
Lasteaedu: 1
Külasid: 40 küla ja 2 alevikku
Huvikoole: 1