Kadrina valla ajalehe Kodukant uus number - maikuu 2019

 

Mugav võimalus ööpäevaringselt raamatuid tagastada

 

Et parandada Kadrina valla raamatukogu teenindust ja teha raamatute tagastamine senisest mugavamaks, annab Kadrina valla raamatukogu direktor Ene Heide teada, et raamatukogu peaukse kõrvale paigaldati raamatute tagastuskast. "Kui raamatukogu on suletud, saab laenutatud raamatuid ja ajakirju tagastada tagastuskasti," sõnab direktor. Teenust pakutakse kõigile Kadrina, Hulja, Kihlevere, Viitna ja Vohnja piirkonna lugejatele. Kasti tühjendatakse raamatukogu lahtiolekuaegadel.

 

Erateede ehituseks ja remondiks tasuta kaldakruus

 

Kadrina vald pakub erateede ehituseks ja remondiks tasuta kaldakruusa. Kruusa laadimine toimub Kadrina vallale kuuluvas Saksi karjääris laupäeval, 25. mail 2019 kella 8.00-16.00.

Kruusa vedu toimub soovija transpordi ja kuluga. Kruusa saamiseks vajalik eelregistreerimine helistades telefonile 322 5600 või saates e-kirja aadressile kadrina@kadrina.ee. Eelregistreerimine lõpeb reedel, 24. mail kell 12.00.

Vajalikud andmed registreerimisel:

  1. ees- ja perekonnanimi;
  2. kruusa kogus (m3);
  3. kinnistu ja küla nimi;
  4. vedu teostava auto või traktori registreerimisnumber.

 

 

Muudatused sõiduplaanides

 Raudtee remonttööd toovad jätkuvalt sõiduplaanidesse muudatusi!

Seoses raudtee remonttöödega on alates 22.05.2019 muudatusi Tallinna-Narva, Tallinna-Rakvere ja Tallinna-Aegviidu liini sõiduplaanides. Jätkuvalt on osadel päevadel hommikune Rakvere-Tallinna rong ning osadel päevadel õhtune Tallinna-Rakvere rong asendatud Tapa-Rakvere lõigul bussiga. Teisi liine muudatused ei puuduta. Sõiduplaan alates 22. maist leitav Elroni kodulehelt.

 

 

Uudised ja teated

Korteriühistud saavad toetust kütteseadme väljavahetamiseks või kaugküttepiirkonnaga liitumiseks

17.05.2019

Alates 1. augustist saavad korteriühistud Keskkonnainvesteeringute Keskusest (KIK) taotleda toetust biomassil või fossiilkütustel (va maagaas) töötava või otsest elektrikütet kasutava kütteseadme asendamiseks taastuvat kütust kasutava seadmega. Sa...  Loe edasi »

Statistika

Rahvaarv: 4907 (01.01.19)
Pindala: 358,92 km²
Suurim asula: Kadrina (2165)
Koole: 2
Lasteaedu: 1
Külasid: 40 küla ja 2 alevikku
Huvikoole: 1