Varade publitseerija

Kadrina Vallavalitsuses asus tööle uus keskkonnaspetsialist

Maikuu alguses suundus 28 aastat keskkonnaspetsialisti ametis olnud Lea Uueni pensionile ja tema koha võttis üle Pamela Talzi.

Talzi on küll Tallinnast pärit ja elanud elu jooksul mitmes eripaigas, kuid on jõudnud otsapidi Lääne-Virumaale. Ta on lõpetanud Tartu Ülikoolis keskkonnatehnoloogia ja tema töökogemuste nimekiri on äärmiselt kirev: näiteks PRIA hooajaline inspektor, hobuhooldaja-treener-ratsutaja-võistleja ning põneva töökogemusena toob välja Saaremaa päevalehe Meie Maa reporteritöö.

"Nüüd olen väga rahul, et saan end taas hakata rakendama õpitud alal – olen seda väga oodanud," ütleb uus Kadrina Vallavalitsuse keskkonnaspetsialist.

Nagu juba arvata võib, siis Talzi suureks kireks on hobused ja ratsutamine, millega seoses on ta töötanud ka Inglismaal, Belgias, Saksamaal ja Hispaanias. "Praegu oman kahte hobust - Petrat ja Lindat - kes on mõlemad minu välja õpetatud. Veel olen üheksa aastat tegelenud taekwondoga – omasin ka treenerilitsentsi, andsin trenne ning olin võistluste kohtunik," räägib Talzi. Lisaks on ta väga huvitatud fotograafiast ja enamasti kaamerata toast ei lahku. Kui on aega ja tuhin tuleb peale, siis meeldib ka joonistada.

Pamela Talzi kontakt Vallavalitsuses on leitavad siin.