« Tagasi

17. Tapa maadluspäev

Laupäeval, 12. oktoobril toimus Tapal 17. Tapa maadluspäev, millest sai osa 145 osavõtjat nii Eestist, Lätist kui ka Venemaalt.

Caaro SK osales 8 maadlejaga ja võideti 6 medalit!

Kehakaalus -29 kg tegi väga hea võistluse Steven Objartel, kes saavutas tubli II koha. Võitis esimene ring 8:0 Nikita Zvonnikovi (Tapa VSK), seejärel seljatas Richard Böttkeri (MK Juhan), kes oli Stevenist selgelt parem alles mõned nädalad tagasi. Kolmandas ringis võitis Steven veel tugevama vastase seljaga (Romet Poolakese Jõgeva Ramm). Finaalis tuli tunnistada Adrian Gordeevi (Nelson) paremust punktidega 0:8.

Kehakaalus 38 kg saavutas kolme võiduga tubli kolmanda koha Mairold Einard. Mairold seljatas esimene ring Markus Viktori (Tapa VSK), teises ringis oli Pihkvast Jaralav Borisenko Mairoldis parem, siis võitis kindlalt Artur Laksi (SK Rakvere) ja viimases kohtumises sai magusa võidu Virgo Raja (V-Maarja) üle.

Kehakaalus 51 kg saavutas Aigar Nurk kolmanda koha. Suure tööga tulevad ka magusamad kohad.

Tüdrukute -36 kg saavutas meie pesamuna Anna-Liisa Ots tubli kolmanda koha, õde Elina Nuiamäe jäi sellel korral võiduta. Elinaga samas kehakaalus jäi võiduta ka Liisbet Milvaste.

Täiskasvanute -87 kg saavutas tubli teise koha Anvar Sild, kes võiks ka vabalt esimene olla, kui leiaks tee maadlussaali tihedamalt, kui seda seni on olnud. Finaalis tunnistas venelase paremust, korra viskas vastase ka ülepea.

-97 kg Jakko Raik saavutas tubli teise koha, Jakko juhtis finaalis aga kahjuks tuli viga sisse.

Tänud toetajatele: TICKMILL - Illimar Mattus, Oleg Gross ja Kadrina Vallavalitsus

 

Marger Pormann