TUTVUSTUS

Osaühing Kadrina Sport on loodud 19. augustil 1997. aastal.

Tegemist on sajaprotsendiliselt Kadrina vallale kuuluva äriühinguga, mis loodi 1977. aastal ehitatud spordihoone haldamiseks ning mille eesmärk on sporditegevuse võimaldamine ja edendamine eelkõige Kadrina valla elanikele.

Spordikompleksi kuuluvad sportmängude saal (36x17 m), ujula (suur bassein - 25 m, neli rada aga samuti lõõgastus- ja väikese liumäega beebibassein) koos leilisaunadega, maadlussaal, lasketiir (kaheksa rada, õhk- ja käsitulirelvad), jõusaalid, lauatenniseruum.

Kõrvalasuv hubane ja soodsa hinnaklassiga Kadrina Sport hostel pakub majutusteenust ning ettetellimisel samuti toitlustust.

Kuni 30 inimest mahutav, hosteli keldrikorrusel paiknev kaminasaal ja sinnajuurde kuuluvad abiruumid (leilisaun, väike kümblusbassein) sobivad suurepäraselt erinevate tähtpäevade ja väiksemate firmaürituste korraldamiseks.

Kadrina spordikompleks kogub taas populaarsust spordilaagrite korraldamise paigana: 2014. aastal võõrustasime siin Eesti ja Brasiilia võrkpalli noortekoondiseid ning erinevaid lauatennise-, ujumis- ja korvpalliklubisid nii kodu- kui ka välismaalt.

Vallaelanike ja spordisõprade käsutuses on samuti 5 km pikk asfaltkattega Kadrina - Hulja kergliiklustee, kooli kõrval asuv murustaadion (jalgpall, kergejõustik), pallimängude plats (kaks risti korvpalliväljakut, üks võrkpalli- või tenniseväljak), Paisjärve juures asuv rannavolleplats ning järve ümbritsev kergliiklustee.

Vaata ja loe lisa Kadrina Spordi Facebook`i lehelt