Kadrina Vallavalitsuse töötajad

 

Ametikoht Ametniku nimi Kontakt Vastuvõtuaeg
Vallavanem Kairit Pihlak

kairit.pihlak@kadrina.ee
322 5602

527 1962

E 14-16
Abivallavanem Aarne Laas 

aarne.laas@kadrina.ee
322 5603

524 6009

E 13-16
Töölt eemal kuni 06.06.2022.
Asendab ehitusspetsialist Aivar Aruja.
Vallasekretär Marika Mardõkainen marika.mardokainen@kadrina.ee
322 5604
E 13-15

Jurist

(andmekaitsespetsialist)

Meelis Salm meelis.salm@kadrina.ee
322 5606
 
Sotsiaalosakonna juhataja Siiri Sammel

siiri.sammel@kadrina.ee
322 5623

5344 0340

E, N 9-12
Sotsiaaltööspetsialist Merlin Rosar merlin.rosar@kadrina.ee
322 5626
5885 9477
E,T,N 9-12
Lastekaitsespetsialist Kaili Kangur

kaili.kangur@kadrina.ee
322 5624

5851 5661

T 9-12, 13-15
N 9-12
Logopeed Marie Petrovits marie.petrovits@kadrina.ee  
Arendusspetsialist Maris Aros


maris.aros@kadrina.ee

322 5617

5349 1160
 

E 9-12
Keskkonnaspetsialist Pamela Talzi

pamela.talzi@kadrina.ee
322 5620

5342 2783

T  9-12
N 13-15
Ehitusspetsialist Aivar Aruja

aivar.aruja@kadrina.ee

322 5625

518 7119

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Maakorraldusspetsialist Siiri Püss siiri.pyss@kadrina.ee
322 5621
5377 0705
Tööaeg E, T, K 
vastuvõtuaeg E 9-12 T 13-16
Kantseleispetsialist Tiina Nirgi tiina.nirgi@kadrina.ee
322 5616

E 9-12, 13-16
T, N 9-12, 13-15

Puhkusel 16 – 31. mai 2022.

Kantselei suletud. Kiireloomuliste küsimuste korral helista üldtelefonil 3225 600

Pearaamatupidaja Mare Kukk mare.kukk@kadrina.ee
322 5608
 
Vanemraamatupidaja Viivika Murumaa viivika.murumaa@kadrina.ee
322 5614
kassa E-R 9-11
Raamatupidaja Lea Matusorg lea.matusorg@kadrina.ee
322 5611
 
Sekretär Krista Kirsimäe krista.kirsimae@kadrina.ee
322 5600
E - R 9-12, 13-15
Teabe toimetaja Gethe Rohumägi gethe.rohumagi@kadrina.ee
322 5631
 
Bussijuht Guido Kärdla

5190 8253